Příšerky pod hladinou

• Španělsko Deep (více)

Animovaná komedie Příšerky pod hladinou přinese podvodní zábavu na více, než jeden nádech. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamená taky třikrát více průšvihů, ten poslední je ale opravdu kolosální. Jejich údolí hrozí zkáza a naprosto nepravděpodobná sestava musí rychle povýšit na hrdiny a najít záchranu. Cestou se k nim přidá muréna stejně hladová jako osamocená a dohromady objeví vodní svět, o kterém neměli ani ponětí. Čekají je rybí zombies, zpěvačka na Titanicu, zaplavená Broadway nebo chladná Arktida. Když je všude voda, to největší dobrodružství je mokré! (Bontonfilm)

realista

Počkat! To nebyl Hledá se Nemo? A já ho celou dobu hledal v oceánu. Když jsem ho nenašel, tak jsem si myslel, že mám hledat Dory. Možná to bylo špatně nasazenou čočkou, ale mě z té animace slzely oči, hrůza a děs. Ale poselství je jasné (proto ta jedna hvězda), neničit moře a oceány! Proto namísto házení odpadků do řek, moří a oceánu je raději vyhazuji do lesů a polí. Ó, Bože, jak já jsem se nudil a kdybych měl děti, ty by se určitě nudily se mnou. ()

D.Gilmour

Je to jedna velká nuda. Je znát, že jde o španělskou produkci. Nedá se na to dívat - místy je to velice trapné. Chodím rád se synem do kina, ale tohle jsem málem nevydržel a odešel alespoň na hodinu na toaletu. Dvě hvězdy dávám za syna, za mě je to odpad. ()

cartyci

Jedine čo sa mi celkom ľúbilo bol slovenský dabing. Humor trápny, silený. Hlavná postava hrozná. Nevydarené dielo. ()

Benoit

Animace je docela hezká, ale to je tak asi všechno. Určitě člověk narazí v TV na daleko vetší blbosti než tohle. Žádný divácký zážitek to ale není. ()

NunchakuMan odpad!

Tak tohle jsme v půlce vypínali, fakt to bylo děsné. Když začal tučňák zpívat, měli jsme toho už po krk. Ani nevím, jak to dopadlo, ale pro 3-5 leté dítě to může být supr. ()