Reklama

Reklama

Příšerky pod hladinou

  • Španělsko Deep (více)
Trailer 5

Animovaná komedie Příšerky pod hladinou přinese podvodní zábavu na více, než jeden nádech. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamená taky třikrát více průšvihů, ten poslední je ale opravdu kolosální. Jejich údolí hrozí zkáza a naprosto nepravděpodobná sestava musí rychle povýšit na hrdiny a najít záchranu. Cestou se k nim přidá muréna stejně hladová jako osamocená a dohromady objeví vodní svět, o kterém neměli ani ponětí. Čekají je rybí zombies, zpěvačka na Titanicu, zaplavená Broadway nebo chladná Arktida. Když je všude voda, to největší dobrodružství je mokré! (Bontonfilm)

(více)

Videa (11)

Trailer 5

Recenze (28)

honajz2 

všechny recenze uživatele

Začnu pozitivně. Je to hezky animované a podmořský post-apo svět je celkem dobře vymyšlený (třeba zombie piraně jsou podle mě dobrý nápad). O to víc člověka štve, jak nudný příběh se v něm odehrává, jak je to celé buď nevtipné nebo trapné nebo infantilní a jak bezcharakterní postavy se v něm pohybují (je tam tak jedna + ještě jedna, ke které jsem nějak sympatie bůhvíproč měl). Navíc, co se těch postav týče, většina z nich leze na nervy a je dost nesympatická. A co se týče děje - on nejen, že je nudný, on je i strašně divný a jsou v něm obrovské nelogičnosti. Já vím, je to animák pro děti, ale taky by se to mohlo řídit alespoň základní logikou. Tekoucí láva ve vodě??? A plně funkční vesmírná loď plná elektřiny, která je pod vodou??? Sorry, ale čeho je moc, toho je prostě příliš. Navíc to, že se to odehrává v postapokalyptické Zemi (což je na animák pro děti zajímavý námět), není plně využito a to je taky škoda. Podívat se na to dá, ale povedené to fakt není. 2* ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Animáků pracujících s post-apo tématikou moc není. Mohl bych je spočítat na prstech jedné jediné ruky. A proto už mě jen to přimělo k návštěvě kina, samozřejmě po zhlédnutí traileru, který vypovídal o všem možném, ale necítil jsem z něj ty správné vibrace. A skutečně, jde o těžce průměrný, leč vizuálně docela hezky zpracovaný animovaný film. Humor - slabý. V mnoha případech se to přiklánělo až přílišné infantilitě, či dokonce trapnosti a to, co by pobavilo i dospělého, se taktéž dá spočítat jen na prstech tentokrát tedy jedné nohy. Příběh - jakž takž, ale slabota. Typicky, hlavní hrdina je jiný, než ostatní, k němu se čistou náhodou připletou další dva tvorové, taktéž něčím jiní, či opomíjení a způsobí nějakou kalamitu, díky které se budou muset vydat na dlouhou cestu s nalezením řešení. Kolikrát jsme to tu už měli? No, dobrá, přidáme si k prstům obou rukou ještě i obě nohy. Postavy tedy taky kdo ví jak nenadchly, o to víc nepotěšily mnohé naprosto nelogické situace, kdy jednu z nich mohu citovat jako „házení naprosto na hlavu postavené viny na hlavní postavu“. Do toho samozřejmě pár hudebních čísel, spíš otravných, leč duo kraba a krevety bylo i docela snesitelné. Jinak ale ne. I když pár věcí ujde a došlo i na nějaké to popsání toho, co se s lidstvem vlastně stalo (a což jsem po hodině a čtvrt rozhodně už nečekal), pro mě osobně je to spíše zklamáním. Je to asi jen desetinová kvalita taktéž podmořského Nema. Ale tak, nemůžeme porovnávat jablka a hrušky, zde Pixar a... ani nevím, co za studio tohle mělo na svědomí, tudíž nic známého. Dětem se to možná líbit bude, ale dospělý fanoušek takovýchto animovaných filmů spíš při sledování občas protočí oči. Pokud se na to tedy lidi vůbec pohrnou, protože v mém případě byl v sále jen jeden člověk - já. A to byla, prosím, premiéra. 45% ()

Reklama

Master19 

všechny recenze uživatele

Na tomhle filmu nechápu spoustu věcí. Proč Španělé situovali část děje do Ameriky? Proč je hlavní hrdinou otravný, nudný sopel? Proč tvůrci podupali snad všechny fyzikální zákony? Nebyl bych hnidopich, ale zapojování elektrické prodlužky, jiskření kol, exploze nebo ozvěna.... to všechno pod vodou?!?! To už je teda moc. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Hrôza. Infantilný humor, nudná zápletka, nesympatické postavy, aj tak sa dajú Príšerky pod hladinou zhrnúť. Keď vám deväťdesiat minútová stopáž príde ako večnosť, nie je niečo v poriadku. Áno, ide o film pre deti a ako taký sa nutne nemusí páčiť dospelému publiku, ale v tomto prípade ide zrovna o príklad, ktorý nie je vhodný ani pre deti. Je to animovaný film, takže heslo "nehľadať v tom logiku" je tu na mieste, ale niektoré veci ako láva či elektrina v mori sú naozaj scestné a deti skôr zmätú. Ani hrdinovia nedávajú deťom ten správny príklad, ktorý sa od nich očakáva. Čo sa týka animácie, ktorá je v takomto filme celkom dôležitá, tak ani tá veľmi nenadchne. Človek má pocit, ako by sledoval lacnejšiu verziu snímok Hľadá sa Nemo alebo Príbeh žraloka, ale v rovnakej kvalite, čo vzhľadom k dnešnej modernej stále sa vyvíjajúcej technológií, pôsobí trochu zvláštne. V závere sa nedá hovoriť o úspešnej snímke. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Když, jsem viděl kdysi trailer říkal jsem si, že to bude těžká sračka, ale docela mě to překvapilo. Největší problém vidím v humoru, který absolutně nefunguje (pokud tam teda vůbec je) a v tom, že ke konci mě příjde, že tak rvou násilím songy. Nejlepší postava je ta krevetka, která tam měla být hlavní místo té trapné chobotnice pak ještě ujde ta muréna a zbytek stojí za kulové. Film má jeden podařený song (tu krevetku s těmi kraby) a docela dobrý nápad s tím proč ti lidé opustili Zemi. P.s. doporučuji vypnout mozek jelikož, když u toho budete přemýšlet tak to těžce hapruje Za 1 jak se mohlo tolik lidí vlézt do takové vesmírné lodi Za 2 jak mohly ty zvířata vědět kam mají letět (nebo, že by znaly Mars) o tom jak by potom ty zvířata rozmrazily ani nemluvě Za 3 největší perla jedna z postav prohlásí, že jim pomůže jen velryba,kterou, ale dlouho neviděl což je sice pěkné, ale když někdo žije věčně pod balvany s kolonií a nevylézá ven tak to dá snad logiku, že nikoho neuvidí ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama