Peter (Michael Peňa) žije se svou ženou a dvěma dcerami poklidný život. Jedinou komplikací jsou Peterovy podivné noční můry, které ho zaprvé odvádějí od rodiny a zadruhé ukazují vize útoku na město nějakým tajemným nepřítelem. Jak se ovšem brzy ukáže, sny se změní na nelítostnou realitu... (C0r0ner)

d-nao

Michael Peňa vs. UFO? Zeby snad prequel ku Battle LA? Ale kdeze, vsetko je tu nakoniec inac! Aj na Netflix moc naivna sci-fi recyklacia plna vaty a neprinasa to pritom nic nove, vobec uz nie originalne. Postavy su vacsinou maximalne nesympaticke a vsetko to vypada na jednu z lahko nadpriemernych casti Krajnych medzier, pripadne Zony sumraku. Jednu * davam za Lizzy. PS: Na co si cyborgovia vymazali pamat?? ()

Killbilly

Moc nečekal a byl opět příjemně překvapen. Nenávistné komentáře zde a nízké hodnocení upřímně příliš nechápu, v rámci žánru je to jeden z těch lepších kousků, co jsem za posledních 10 let viděl. Jistě není to na 5 hvězd, ze začátku se to trochu táhne, ale příběh je velmi zajímavý a věci, u kterých si v první polovině filmu člověk říká "WTF? to je zase kravina" v druhé půlce najednou začnou dávat všechny smysl a ve výsledku to není tak uhozené, jak to na počátku vypadá, zvláště motivace, vzhled , vybavení a způsob útoků "emzáků" i podivnost světa obyčejných lidí. Klidně bych si dovedl představit minisérii pokračování "co bylo potom". PS: na to jak je tady každý chytrý profi filmový kritik jsem si všiml, že do východní evropy ještě nedorazil zvyk psát do komentáře "spoiler alert". Zrovna v tomnto případě jsou tu spoilery v každém druhém komentáři bez varování a můžou dojem z filmu tohoto typu úplně zničit. ()

Zagger

uslo, zda se ze scenaristi az moc hrali Detroit: Become Human a vybrali si z toho jen neco... a to to, co slo krasne navlict jako Netflix skoleni. Nabeh byl fajn, ale od doby kdy se sny prolnuly s realitou to slo rychle dolu. ()