poster

Voyager: Nejzazší hranice

 • Česko

  Hranice vesmíru

  (festivalový název)
 • Irsko

  The Farthest

Dokumentární

Irsko, 2017, 120 min

Režie:

Emer Reynolds

Scénář:

Emer Reynolds

Kamera:

Kate McCullough

Hudba:

Ray Harman

Producenti:

Clare Stronge

Střih:

Tony Cranstoun
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • subic
  ***

  Zajímavý dokument o cestě dvou družic trvající už 40 let. Co předcházelo jejich vypuštění a co se dělo potom. A do toho spooousta žvanění a emočních výblitků těch, kteří se na tom podíleli, což z toho udělá docela nudný dokument. Škoda.(22.6.2018)

 • Slarque
  ****

  Dokumentární kronika vesmírného programu sond Voyager od přípravy, návrhu, cílů a nákladu na palubě přes start a úžasné záběry Jupitera, Saturnu, Uranu, Neptunu a jejich měsíců až po téměř současnost, kdy sonda Voyager 1 vstoupila do mezihvězdného prostoru, kde je jediným lidmi vytvořeným objektem (dokud se tak daleko nedostane i Voyager 2). Dvě hodiny plné slavných techniků i astrofyziků utekly jako voda.(21.3.2018)

 • kaylin
  ****

  Zajímavý dokument, který se pohledem jedné družice, jež se dávno dostala tam, kam se žádná jiná ještě nedostala, ukazuje život na planetě Zemi z pohledů specialistů, kteří zde prezentují svoje názory. Rozhodně je to film o tom, jak se vám mohou rozšířit obzory toho, co všechno chce a může člověk dokázat.(1.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace