Reklama

Reklama

Fleuve noir

  • angličtina Black Tide
Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

AutiXrist 

všechny recenze uživatele

Podľa mňa podceňovaný film, príde mi, že režisér zámerne upriamuje pozornosť na prechlastaného policajta, ktorý si ide svoje ako pitbull s klapkami na očiach, v jeho terči sa nachádza len slizák učiteľ so záujmom o chlapcov, syn prepitého policajta nebude s podobných dôvodov nositeľom rodinného génu a to ho štve k nepríčetnosti. Cassel príde k vylúšteniu hádanky "čo sa to vlastne stalo so zmiznutým chalpcom" ako slepé kura k zrnu. Na jeho postave sa mi páčilo, že ho jeho policajný čuch sklamal. Najviac ma šokoval maminkin komentár, že sa jej dcére ockova "láska" páčila, že s jej postihnutím to môže byť kľudne pravda. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Opilý Colombo Vincent Cassel se potácí od panáka k panáku, umaštěně zpovídá srandovně slizkého Romaina Durise a Erick Zonca půjčuje lidem levněji a s klidem, bohužel nemá ani základní představu, jak se graduje a staví detektivka. ()

Reklama

POMO 

všechny recenze uživatele

Ne tak výpravná a “akční” jako současné skandinávské detektivky, vůbec není potřeba jí vidět v kině, ale ve vtažení do děje stejně dobrá. Black Tide, odehrávající se v policejní kanceláři, pár bytech a v lese, stojí na dialozích, drobnokresbě zajímavých postav a jejich neokoukané interakci. Na neuchopitelném Durisově učiteli a zase další superkreaci Cassela coby výstředního detektiva-alkoholika. Až do poslední chvíle nevíme, jakou roli sehrává v případu která postava. [Sitges FF] ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama