Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Během rodinné dovolené na Aljašce začne vědec Roger Summers zkoumat migraci ptáků. Díky tomu narazí v lese na několik zdechlin zmrzlých na kost. Protože si neví rady, vyhledá enviromentalistu Tima Hughese, který odešel do ústranní, když se jeho varováním před celosvětovými smrtícími mrazy vysmáli všichni ostatní vědci. Roger přesvědčí Tima, aby mu pomohl studovat nový, tajuplný přírodní fenomén. Společně se jim podaří odhalit, že Timovy předpovědi byly pravdivé a došlo na nejhorší. Mráz je čím dál silnější. Nepotrvá dlouho a pokryje celou planetu. Lidé umrzají po pouhých několika minutách strávených venku. Jedině Roger dokáže zachránit svou rodinu, město i celý svět. Čas běží. A venku číhá smrtící mráz. (TV Prima)

(více)

Recenze (23)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Je to divné, no objavila sa u mňa záľuba v béčkových, nízkorozpočtových tituloch. Trpím istou formou filmového masochizmu. Rád sledujem katastrofické snímky s nelogickými scenármi, príšernými digitálnymi trikmi, v ktorých hrajú otrasní herci, a ktoré režírujú absolutní skrachovanci. Videl som už búrky meteorov, slnečné erupcie, zrážky s kométami, zemetrasenia, výbuchy sopiek, no a teraz ma zmrazil "Smrtiaci mráz" (Clod Zone). Takže si môžem vo svojej súkromnej databáze odškrtnúť ďalší nehorázny brak. Je to ďalší z radu béčkových ekologických katastrofických snímkov, ktoré som v poslednom čase zhliadol. V roku 2017 ho natočil akýsi babrák John MacCarthy. Bol to jeho jediný filmový režisérsky zárez, potom si už ani neškrtol. Po tom zúfalstve, ktoré tu predviedol, tak sa tomu vôbec nečudujem. * ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Docela v pohodě televizní film, ve kterém sice bylo docela dost fyzikálních nesmyslů ( ale to je téměř v každém katas. filmu), trocha nezbytného patosu (to je také všude), ale i překvapivě to ndopadlo pro většinu zúčastněných nijak dobře, za čož dávám jednu hvězduli navíc. Efekty dobré, děj odsýpal, na televizní poměry překvapivě dobré. Za mne 55%. ()

Reklama

rublik05 odpad!

všechny recenze uživatele

Žánr katastrofický film doslova vystihuje podstatu tohoto díla, prostě katastrofa po všech stránkách. Herce a jejich pseudovýkony snad ani netřeba komentovat, filmařská stránka je rovněž otřesná, stejně jako odpudivé laciné efekty. Příběh je extrémně hloupý a nudný, nějaká dějová poutavost či kontinuita jednoduše neexistují. Stále mi nejde do hlavy, proč má někdo potřebu v roce 2017 točit takové hrůzy. Absolutní ztráta času a peněz. 0/10. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Jasně, že to je špatný film, ale kdo od tohohle očekává, že se bude jednat o nějaký spektákl, asi neviděl žádné béčko, céčko, respektive déčko. Co se ale musí nechat, to je skutečnost, že díky takovým filmům vyniknou kousky jako "Den poté". Emmerich točí béčka, ale aspoň to opravdu umí. Tohle dobré není. ()

himor odpad!

všechny recenze uživatele

Musím sa k tomu uchýliť. KURVA! Toto bol katastrofálny hnoj hnojov z hnojiska hnojov. Takúto kokotinu som nevidel už pekelne dávno, omylom som sa k tomuto filmu dostal, keby som si ja debil prečítal aspoň obsah, mohlo ma to minúť. K veci. Hlavné postavy sú tak neuveriteľne nesympatické, až mi bolo treba zvracať. Príbeh o šťastnej rodinke, ktorá asi prvýkrát v živote spolu trávila dovolenku, zhodou okolností na aljaške, to je živý sen. Objav roka v podobe umrznutých vtákov a skrachovaného vedca kdesi v divočine, to si zaslúži hádam oscara. Vzťahy v rodine a náhodnej mladej dievky sú na smiech. Tiež sa musím vyjadriť k neuveriteľným efektom, hlavne keď asi 12x vo filme vidíte rovnakú scénu. Vlny mrazu boli tak hlúpe, že mi zastával dych od úžasu. Záchrana v podobe úteku z divočiny a obeta jednej z nepodstatných postáv, bola úplne zbytočná a zároveň smiešna. Tiež let lietadlom, keď nikto nevie pilotovať...teda otec rodiny je superman, takže to z ničoho nič samozrejme vie...čo k tomu dodať. KURVA! P.S.: kto si napriek tomu film chce pozrieť, odporúčam, už len z dôvodu hľadania ďalších nelogickostí a bizardností v tomto plátku. 0% ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama