Tajné spiknutí

Nora Martini

Kostýmy:

Shawna-Nova Foley
  • Lacike

Videobecko? Hovno. Amatersky film. Vraj to stalo 5 mega. Ha, ha. Niekto sa sekol s desatinou ciarkou. Horko tazko by som uveril, ze to stalo pol mega a vsetko si medzi seba rozdelili MJW a Austin pretoze na samotnom filme ziadne prachy nevidno. Tuctova zapletka o tom ako MJW zabiju brata a on sa snazi vypatrat jeho vrahov a popritom ich vsetkych pozabijat by bola celkom akceptovatelna, keby film obsahoval dostatok spickovych akcnych scen a vzhladom na mena v obsadeni hlavne bitiek. Lenze tu mame len 3 megatrapne prestrelky v ktorych spickovi byvali vojaci strielaju par metrov od seba a nikto nikoho netrafi. Dokonca neboli prachy ani na nejake tie vybuchujuce kapsulky a tak su vsetky zasahy hnusne digitalne. A potom tu mame este 4 niekolkosekundove bitky, ktore maju sice jednoduchu ale kontaktnu choreografiu a MJW predvedie aj nejaky ten premet, ale nasnimanie bitiek je znova totalne amaterske. Divne uhly kamery, nenaväzny strih a dokonca neraz dost ocividne vidno, ze manik spadne na zinienku, aby si nenatrhol prdel. :)) A co je najväcsi podraz, tak k bitke medzi MJW a Austinom nedôjde aj ked sa k nej cely cas schyluje a Austin zdochne tym najtrapnejsim spôsobom aky som videl za velmi dlhu dobu. Dalej tu mame este trapne dialogy, divne kamerove uhly aj pri samotnych dialogoch, rozheganu kameru aj ked stala na stative, divne predely medzi scenami, no proste jedna lahôdka za druhou. Tento film je jeden velky amatersky trapas a jednu hviezdicku davam len preto, ze som sa bavil na ucet tvorcov. 1/10(24.9.2015)

• Marsik

Ty brďo, tohle je ten nejlepší akční film, jaký jsem v živote viděl. Perfektní kamera, vynikající akční scény, promakaná choreografie soubojů, nejmodernější filmové efekty, Steve Austin v životní roli (jeho projevované emoce to dokazovaly), a mnoho dalšího. Jsem v šoku, jakou pecku jsem s mým oblíbencem MJW viděl. 100% ...... Jaaa cha cha, taková sračka :-D:-D 45%(9.12.2015)

• Lateef

Tenhle kousek má velký smysl pro medicínu, neboť ho lze aplikovat jako stoprocentní anestetikum. Film je v podstatě odpojený od jakéhokoliv kinematografického umu, nefungují tu herci, příběh, řazení scén, kamera a ve finále vlastně ani bojové scény, které by měly být ohnisky akčních filmů, zde ale působí jako silný lék na spaní. Fakt jsem na to začal koukat v úterý večer, ve středu jsem dal dvě oddělené patnáctiminutovky a sledování dokončil ve čtvrtek dopoledne. Vcelku to prostě nešlo. Způsob, jakým zde byl zneškodněn zabiják hlavního záporáka, by mi ve třinácti způsobil sedmihodinový výbuch vzteku, odfláklejší než tohle jsou už jen regenerační techniky Filipa Grznára. Jedna hvězda za to, že znám ještě větší hnoje..(5.1.2017)

• mzss1

|30%| No, asi si to vážně tu 2 hvězdu nezaslouží, ale nakonec jsem kvůli pár dobrým soubojům hlavního hrdiny Michaela Jai Whita dal. Příběh skoro vůbec nedokáže zaujmout, možná střípky pár scén. Je dobrý, že se White s nikým moc nesere, pár týpků vystřílí a tak. No, máme tu samozřejmě pár hloupých scén. White je zde v tomto béčku postavově evidován jako profesionál přesto, když někoho odpráskne, tak ještě po něm střílí, když leží tuhý jako kámen na zemi. Vtipné, no. Jinač mě mrzí, že zde White neměl fight s Austinem. To opravdu nepochopím. Na Austina jsem se těším, ale moc se tu nepředvedl. No, nebudu to dál kritizovat. Asi jsem opravdu až moc mírný v hodnocení. Ale jsou horší braky tak tu nejhorší možnou 2 hvězdu z milosti dávám.(31.10.2015)

Levný béčko, v jehož hlavních rolích se představí svatá trojice všech současných low budget filmů. Digitální video, digitální krev a digitální výstřely. A jako speciální host je tu ještě digitální okno. Jinak je to vcelku zábavej zabiják času, kterej má sice v hlavních rolích tři charismatický herce, ale příliš neví co s nima. Akčních scén je tu málo a nejsou nijak extra. Člověk by naivně čekal, že ve filmu, ve kterým se sejdou Jai White a Austin, navíc na opačných stranách zákona, bude nějakej lahůdkovej fight. Není. A Austin navíc chcípne totálně neinvenční smrtí. Celkově si říkám, proč do podobnýho filmu obsazovat podobný borce, když je scénář napsanej tak, že by ho odehrál i Christopher Reeve na kriplkáře. Co mě ale na filmu překvapilo nejvíc, jsou občasný problémy s kontinuitou. Některý scény končí podivnou prolínačkou a je na nich strašně vidět, že se tvůrci neměli jak přenést do dalšího obrazu. Celkově je nicméně Echo Effect zábavná kravina, která při 82 minutách děje nestihne nudit. Plusový body u mě tvůrci mají i za obsazení Maxe Ryana, kterej je sice charismatickej, ale současnej Hollywood si s ním neví příliš rady.(24.9.2015)