Selský rozum

Sedliacky rozum

(festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2017, 73 min

Užitečný a potřebný dokument o člověku, který stále ovládá naše finance, zemědělství, podnikání jako takové, regionální rozvoj, potravinářský průmysl i státní spravedlnost a který se skrze svoji minulost nikdy neměl dostat do české vlády. Snímek je doplňkem a ilustrací vybraných kapitol souběžně vydané knihy Žlutý baron a ukazuje, jak si náš oligarcha představuje řízení státu jako firmy... Obdiv panu Radovi, který se nebojí Babišovi vzdorovat, a dalším, kteří byli ochotni ve filmu vystoupit.(28.7.2017)

• lena60

Uff...Strašně amatérské a jednostranné. Kam šlápne Babišova noha, to lehne popelem. A oslava české zbabělosti a připosranosti (spousta anonymních respondentů, začerněné obličeje, zkreslené hlasy). Výsledek chvílemi působí až směšně. Pro jistotu ještě uvedu, že rozhodně nepatřím mezi Babišovy skalní fanynky...(14.8.2017)

Technicky zatím nepříliš dokonalý dokument, který je však důležitý především ve svém sdělení. Rozhodně nevadí zaměření vyloženě na zemědělství z pohledu pána Čapáku, který je zde odhalen dostatečně na to, aby si na něj každý udělal názor. Téměř rovnocenné doplnění Klusákova Matrixu AB.(22.6.2017)

Tohohle slovenskyho zmrda nam byl cert dluznej.Doufam ze pujde do teplaku nebo aspon zemre.Kvalitu filmu tentokrat nehodnotim.STB je zpet a kokoti tomu tleskaj.Uživatel Callix by rad koblihu.(27.7.2017)

• callix

Fandím Andreji Babišovi a budu vždy volit ANO, takže tohle je odpad jak vyšitej. Nadávají a nenávidí ho jen plebs a lopaty.(2.8.2017)