poster

Selský rozum

 • Slovensko

  Sedliacky rozum

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2017, 73 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • charles3
  ****

  Užitečný a potřebný dokument o člověku, který stále ovládá naše finance, zemědělství, podnikání jako takové, regionální rozvoj, potravinářský průmysl i státní spravedlnost a který se skrze svoji minulost nikdy neměl dostat do české vlády. Snímek je doplňkem a ilustrací vybraných kapitol souběžně vydané knihy Žlutý baron a ukazuje, jak si náš oligarcha představuje řízení státu jako firmy... Obdiv panu Radovi, který se nebojí Babišovi vzdorovat, a dalším, kteří byli ochotni ve filmu vystoupit.(28.7.2017)

 • lena60
  **

  Uff...Strašně amatérské a jednostranné. Kam šlápne Babišova noha, to lehne popelem. A oslava české zbabělosti a připosranosti (spousta anonymních respondentů, začerněné obličeje, zkreslené hlasy). Výsledek chvílemi působí až směšně. Pro jistotu ještě uvedu, že rozhodně nepatřím mezi Babišovy skalní fanynky...(14.8.2017)

 • raikonen16
  ****

  Technicky zatím nepříliš dokonalý dokument, který je však důležitý především ve svém sdělení. Rozhodně nevadí zaměření vyloženě na zemědělství z pohledu pána Čapáku, který je zde odhalen dostatečně na to, aby si na něj každý udělal názor. Téměř rovnocenné doplnění Klusákova Matrixu AB.(22.6.2017)

 • honza1205
  *****

  Tohohle slovenskyho zmrda nam byl cert dluznej.Doufam ze pujde do teplaku nebo aspon zemre.Kvalitu filmu tentokrat nehodnotim.STB je zpet a kokoti tomu tleskaj.Uživatel Callix by rad koblihu.(27.7.2017)

 • callix
  odpad!

  Fandím Andreji Babišovi a budu vždy volit ANO, takže tohle je odpad jak vyšitej. Nadávají a nenávidí ho jen plebs a lopaty.(2.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace