Dvojitý rande

• Velká Británie Double Date

Seznamte se s roztomile neškodným panicem Jimem, kterému dívky nahánějí hrůzu. Kvůli zarputilému přesvědčení, že musí přijít v předvečer svých třicátin o panictví, však společně se svým namyšleným kamarádem Alexem podlehne krásným sestrám Kitty a Lulu, které se rády nechávají balit na baru a noci tráví s muži ve svém starém sídle. Přesto jsou stále panny a o svůj stav rozhodně nehodlají přijít. Své panenství si totiž schovávají pro jinou příležitost, k níž budou noční návštěvníky také potřebovat – nejlépe mrtvé! Vrznout si ještě nikdy nebylo tak zatraceně těžké. (Cinemax)

borec999

Dobre zahrané, so sympatickou, ale vo svete žien absolútne nemožnou hlavnou postavou a kopou typicky britského humoru a gagov, z ktorých niektoré na mňa fungovali viac a iné menej. V závere sa dočkáme aj trošku krvi, ale aj tak je to horor len okrajovo a prevažuje komediálna rovina. Ako jednohubka vďaka slušnému tempu a funkčnému humoru obstojné, ale vo výsledku nič zásadné za čo by som mal prihadzovať 4. alebo nebodaj 5. hviezdu. 55-60% ()

Matt Raider

Neohraný vtípky správně promíchaný s napětím. Chválím vizuál, hudbu, nápady i herce. S tímto filmem by jste se ve Varech neměli minout. (-85%), (KVIFF 2017) ()

kuckaAFC

Kvalitní béčková podívaná, ideální na osobité půlnoční projekce ve Varech. Nechybí akce, napětí ani dějové zvraty a vše vrcholí závěrečným soubojem. Ve svém žánru rozhodně špička, doporučuji sledovat v pozdějších hodinách po nebo během konzumace alkoholických nápojů! (KVIFF 2017) ()

Flopik

Chcel by som tam dať tie 4* ale nemôžem. V pohode filmík, kde sa občas zasmejete , ktorý ubehne riadne rýchlo ale horor to teda nie je ani omylom. Postavy sympatické, niektoré frky naozaj skvelé.Koniec vtipný ale menej ako by som chcel. Ako jednohubka v noci skvelé. ()

MIMI.kry

Místy to trochu zábavné bylo, většina vtípků se ovšem moc nepovedla. Jako komedie a parodie na horory snad, strašidelné to moc není. Nejvtipnější je závěrečná hláška dvou pseudomilenců: "Nikdy na tebe nezapomenu." "Já na tebe taky ne. Možná po pár letech intenzivní psychoterapie ano." :) Není to úplný průšvih, není to ani žádná sláva, prostě taková oddechová kravinka o nešikovných pakách. :) Dávám 35%. ()

ink flo

Zábavná cipovina, komedie říznutá horrorem o dvou čarodějnicích a jednom panicovi. Nejvíc na filmu vyniká soundtrack od psychedelic rockerů Goat. ()

Shanen29

Ano,po delší době komediální horůrek na který se dá dívat a dobré gagy které jsou neokoukané .Humor působí velmi fajn a filmík skvěle odsejpá.Za mě 4 hvězdy. ()

Jereme

Velmi zajímavě natočený, misty si sice člověk říká: to je ale volovona,... Ale jinak řemeslně velmi dobře zpracované a závěr je fakt povedený, občas mi to tak trochu vzdáleně připomíná některý z temnějších dílů Červenýho trpaslíka, jako třeba ten jak se Rimmer nakazí od té pošahane profesorky a chce celou posádku zabít jako Král bramborových lidí :-D ()

Lesazrk

okrem pár skutočne vtipných momentov nemá tento film čo ponúknuť, najmä záverečné rozuzlenie s Fantomasom to ešte viac pokazilo ()

vinducha

Dany si napsal scenář a Dany si odehrál i hlavní roli. Dostal jsem přesně , co jsem očekával , jako někam k výšinám to asi namířeno úplně nemělo , ale mě prostě tyhle koniny baví , a na podzimní večer je to  ideální záležitost. ()

MM1979

Tak 70% ani náhodou... Opět neobjektivní hodnocení popůlnoční projekce od pár zhulených ožralů ve varech... Opravdu se jedná o mizerné béčko, co nestojí za dokoukání... ()

DyingAngel

Ničím extra zaujímavá (že vraj) komédia s prvkami hororu, od ktorého to má na míle ďaleko. Ryšavý panic Jim do mňa vniesol príliv emócií, najmä v časti, kedy šiel osláviť svoje narodeniny k rodičom. A daná scéna mala v sebe toľko nechutnosti, až povýšila aké-také percento hrôzy v tomto snímku. No inak väčšmi podpriemer než priemer. ()