Revolta

• Velká Británie Revolt (více)

Země čelí invazi robotů. Odkud přišli? A je možné se jim ubránit i v zemích, kde není zbrojní průmysl rozvinutý tak, jako třeba v USA? Jak si poradí americký voják, který se probere se ztrátou paměti v Keni a jediné, co ví, je, že kolem něj zuří válka? Jedno je jisté... bez odporu se nevzdá. (Martrix)

Zombi

Až na pár vyjimek celkem slušné triky, akce koukatelná, ale příběh je cestování z bodu A do bodu B s předvídatelným koncem, viděl jsem to již v různých obměnách několikrát. Na nízkoropočťák docela dobrý. ()

Cement73

Aj keď mi unikol zmysel scenára... z pozície dvoch hlavných postáv, ktoré nič nevedia, čo sa vlastne deje a nejako sa ocitnú oprostred boja z alien robotmi to v podstate je len jednoduchý príbeh s atmosférov... ()

Illy

Válka světů potkala District 9 a je z toho nízkorozpočtové scifi (muzikál těžko žjo) které není špatné a dobře se na něj kouká. Jo a hraje tam král vedlejších rolí Jason Flemyng. Ve vedlejší roli. ()

Hapretor

Nápad dobrý. provedení, bohužel, laciné. Málo rozvinuté, další škoda. Mělo to potenciál. Bavilo mě to. Měli to více vysvětlit. Ridley podělal Aliena a tím je nejspíš dobrým sci-fi konec ... ()

Cinematrix

Britové si pod taktovkou amerického režiséra odskočili natočit sci-fi do Afriky. Asi se báli, že v Bulharsku by se jim do záběru připletl tamní homeboy Steven Seagal. Vzhledem k hereckým výkonům tamních anorektických diskobolů, kteří snad hráli jen za stravu, mohl zbýt trošku větší rozpočet na nějaké ty efekty. Nezbyl! No, podívejte se sami, a pokud pochopíte, o co tam vlastně šlo, považujte se za génie. ()

LordMysti

Tak po rozhodování mezi 2 a 3 hvězdami jsem se přiklonil k většímu hodnocení. Je to sice těsné ale myslím že tahle neotřelá sci-fi si to zaslouží. Ano je to tak trochu obehraná písnička, má to fakt divný konec a celé to tak nějak dějově skřípe, ale mě min. první polovina filmu docela zaujala, kochal jsem se zajímavým vizuálem a celkově film udržel mou pozornost. Takže za mě malé překvapení. ()

RavenSpector

Klasická béčková sračka. Nic nevíte, nic se ani nedozvíte. Hezký příběh, to teda jo. Když jsou zbraně k ničemu, tak je prostě umlátíme šutrama. Sofistikované jak sviňa. Film bez jakékoliv mytologie, příběhu a děje. To co se za hodinu a půl v tomto spektáklu udá by bohatě vlezlo do pěti minutového kraťasu. ()

WugWugs

Vizuál je super, predsalen v Afrike nie je núdza o autentický bordel a odpadky. Všetko ostatné je žiaľ nedotiahnuté, alebo polovičaté. Keby aspoň námet niečím prekvapil, ale je to len klasická báchorka o zlých emzákoch a hrdinovi s amnéziou. ()

Konev

Příběh lidstva při poslední obraně proti kataklyzmatické mimozemské invazi. Ve válkou zpustošené africké krajině, americký voják a francouzská zahraniční pracovnice sestavují tým, aby mohli přežít mimozemský útok. Jejich pouto bude testováno tím, jak hledají útočiště před rozpadajícím se světem. Skvělá hudba. ()

goauld

No na to, že to natáčeli Kambodžané, Nambočané, nebo jiní čmoudíci.... tak to zase tak špatný nebylo. Ono moc sci-fi filmů z JARu není, takže nelze tak nějak srovnávat ;-) To, že hlavní postava musela zdůraznovat co chvíli, že je "američan" je dáno asi marginální finanční injekcí těmto "křovákům", takže se v podstatě nelze tomu ani divit, KDO to teda jako všechno platí ;-) (ta "spolupráce" s VB je možná tak jenom na ty "special effect", protože komparzu je v africe nepřeberno - až se tam v podstatě všici nevejdou a houfně "migrují" do evorpy :-)) Akorát tu jaxi není zrovna vysvětlen ten začátek - kterak se bojovný amík za mříže dostal a pak tu poněkud vyvstává otázka. že nikoho na počátku oné invaze nenapadlo EMP. Ale jinak.... na jedno kouknutí OK. Ale do kina.... asi neee ;-) ()

pretorij

No haloo... jsem prekvapen. Je videt, ze tu chybelo par stovek milionu dolaru, ale i tak to nebylo spatne.Rozhodne lepsi, nez jsem ocekaval. Kamera vubec neni spatna a dialogy jsou o dost lepsi, nez v mnohych radoby "ackovejch" kouskach, kde clovek bez tak püredem vi co reknou. Jinak diky @Konev a dalsim exotum co se opet nedokazali ukojit predem a ochotne sem vyblili celej spojler! ()

pravda1

Jednohubka ako vyšitá.Spracovanie na béčkovú produkciu vcelku vydarené.Je to jeden veľký mix všetkých možných sci fi filmov a vcelku dobre to odsýpa až na kopec hovadín v scénari ktoré si pri pozeraní uvedomíte plus záver mne úplne na smiech nakoniec som si pripadal že pozerám nejakého elektro-mana chlapík je nafulovaný ako nejaký transformátor a potom vstane opráši sa a ide domov hahaha.......ale inak ušlo... ()

newSami

Na becko to malo slusny rozjazd, zapletku, ale to vyvrcholenie... wtf??? Takto zabit koniec, proste akoby mal film este aspon polhodinu pokracovat a zrazu the end. Wtf??? ()