Legenda o perlách naga

Čína, 2017, 108 min

Yang Lei

Arthur Wong

Gordon Chan

Tenhle film byl pro mě příjemné překvapení. Čekala jsem zas další fantasy ptákovinu, takže jsem ani původně nechtěla koukat, ale ve výsledku to bylo fajn. Žádné ztřeštěnosti, ale pohodově plynoucí příběh v "barevném" prostředí a se sympatickými postavami a zvířátkem :) Jasně, má to i své mouchy, ale nic mi na tom extra nevadilo a bavila jsem se.(2.9.2018)

Hlavní postava a taky i druha hlavní ženská postava se mi moc nelíbila neboť oba byly docela otravné a to mnohdy. Oba postavy byly špatné napsané, nelíbil se mi jejich charakter atd. Zvířátko hlavního hrdiny bylo docela roztomilé. Co se týče filmu tak je to v celku docela dobrá podívaná s dobrým provedením a zpracováním, škoda že film trochu kazila ne-sympatie dvou hlavních postav které jsem již zmiňoval. Film jinak krom toho samozřejmě není špatný právě naopak je docela hezký.(7.11.2018)

• a0001

Čínska objednávka ako z AliExpressu, čiže v čínskom prevedení Dracula, Batman, Falcon, Kung-fu panda, Thor s mečom, Supermani s krátkym doletom a podobné kraviny. To je tak moc dementné, že to musela zaklincovať obria veverička s lietajúcimi drakmi, ktorí vyzerajú ako nafetované korytnačky. Jednoducho nepozerateľná úbohosť.(7.12.2018)

Nedocenená bojovníčka lietajúceho klanu, nadprirodzený zlodej s ´´hansolovským´´ komplexom a podobne nedocenený princ, ktorý je taký čur@k, že si ho tatko proste nechce prijať. No a nezabudnime na CGI zvieratko na odľahčenie pre tých najmenších. Jednoduchá rozprávočka na nedeľňajšie popoludnie ( ale aj predpoludnie ), ktorá poteší svojou hravosťou, ale týra samú seba zbytočne naťahovanou minutážou.(11.3.2019)

• mimozakon

...alebo o tom ako sa "drakula" chcel zmocnit doomsday device a znicit ludstvo... nemozem povedat ze sa mi to pacilo, ale mozem povedat ze sa mi to nepacilo.. toho hlavneho Saints of Thieves by som nakopal do toho jeho botoxoveho ksichtu, mega nekvalitne titulky tiez moc neprospeli k pozeratelnosti, a celkovo mi to pripadalo take preplacane ten svet (1 lietajuci tapir z 5)(24.8.2018)