Nepřesaditelný!

(festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2017, 82 min

Igor Chaun

Výtečný naučný film k problematice psychopatologie.(1.8.2017)

• Nuach

Přátelé, díky za hodnocení a reakce... Věřím, že film bude zajímavý i pro vás, kteří máte na JXD nejednoznačný názor ... nebo naopak velmi jednoznačný... :-) Jednáme o kinodistribuci a přes léto vezeme film na Colours do Ostravy (21. 7.) a na LFŠ do Hradiště (31. 7. Sportovní hala.) A taky budeme cestovat po kinech. Takže věřím, že příležitost ke zhlédnutí bude... Igor(15.7.2017)

(43. LFŠ) Každý jsme v zásadě cvok s vlastním originálním koktejlem neuróz, traumat a pazvyků, které nás nějak utváří a, světe div se, JXD to má taky tak. Možná teď začnu jeho příspěvky číst trochu jinak, zasvěceněji, ale možná taky ne. Každopádně oceňuji Jiřího upřímnost, otevřenost i odvahu do toho jít a taky zjevné nadšení a jakousi sympatickou profesionální neprofesionalitu Igora Chauna.. jinými slovy u toho nebyl vážnej jak to hovno.(10.8.2017)

• klima777

Igor Chaun poněkud přecenil své síly.(6.8.2017)

• muj.pohled

AHA!REFLEX-davivý...lépe by časopis udĕlal, kdyby prostor jxd přenechal reklamĕ- na cokoliv a kdyby pan Chaun čas vĕnovaný této exhibici, raději nic, škoda slov...Hodnotím na základě životní "tvorby" jxd (žurnalisty, sociologa, psycho-loga, ekologického aktivisty, geologa, milovníka žen a sebe, umĕlce, reportéra bez hranic, zahrádkáře, diplomata, performátora, neutrálního, negativního i pozitivního rasisty, feministy, drogového preventisty, usmiřovatele neusmiřitelných, nejspravedlivĕjšího mezi spravedlivými a humanisty...) a pouhé ukázky "dokumentu"...Reži(po)serský pokus o vlastního Daliborka?? Jediný pozitivní vliv této dekadence by snad mohl spočívat v odrazování od každodenního zneužívání lehkých drog na obrazu trvalých následků dj x. Nebo navazuje pan Chlaun na galerii elity národa galeriií antielity národa? Možná až příliš velká pomsta mamince!obou... Nedávno jsem vidĕl home video pana Chauna, v letech jeho filmařských studií, ve kterém zneužil a potrápil svou maminku a bylo mi jí nesmírnĕ líto...za co by se jiní stydĕli, dal na odiv(10.11.2017)