poster

Smrtící vzpomínky (TV film)

 • USA

  Fatal Memories

Thriller

USA, 2015, 90 min

 • jackstifler
  *****

  Víc takových filmů, 70%.(16.12.2018)

 • noelcoward73
  ****

  Na film jsem se rozhodl kouknout po přečtení prvních několika vět synopse. Také mě potěšilo, že se jedná o kanadsko-americký film, a proto jsem uvítal pro mě neznámé herce. Jméno i tvář herečky Italie Ricci mi bylo trochu povědomé, myslel jsem, že jsem ji viděl v jiném kanadském filmu, kde taky hrála sestru, ale pak jsem zjistil, že tomu taky není (jedná se o film Sestra v ohrožení, ale je pravdou, že Rhona Mitra je jí hodně podobná). Mám rád filmy s psychickou poruchou. Příběh byl zajímavý, poměrně dobré taky byly herecké výkony a celkově byl film velmi zdařile natočen. Nechybělo moc k plnému hodnocení.(8.2.2021)

 • filipvrbik
  **

  Jako nebylo to tak hrozný, nebylo to úplně předvídatelné, i když jsem to vyřešil. Trocha napětí se tam taky dala najít , takže na TV film obstojné...40%(17.12.2018)

 • blackrain
  **

  Téma psychické choroby nebo psychiatrické diagnózy je velmi atraktivní. Dá se s ním moc hezky pracovat, protože se tvůrcům rozkrývá úžasné pole fantazie. Ale začala jsem si myslet, jestli náhodou sestra April Sutton nemá nějakou daignózu sama. Byla tvrdá, rezervovaná, málo empatická, nezaujatá, jako by se jí celá situace ani netýkala, jako by jí to bylo v podstatě úplně jedno. Neprojevovala téměř žádné emoce. Možná, že to bylo i herečkou. Někdo jí asi zapomněl říct, že herectví není to samé jako si jít koupit do krámu rohlíky. Nápad byl fajn, ale zpracování je příliš plytké.(17.12.2018)