Keegan-Michael Key a Jordan Peele alias mimořádně populární komediální dvojka se představí v rolích bratranců Clarence a Rella, kteří sice žijí ve městě, ale nemají ponětí, jak to v něm chodí. Když se Rellovo milované koťátko Keanu stane obětí únosu, začne se tahle beznadějná dvojice - ve snaze proniknout do pouličního gangu a získat milovaného mazlíčka zpět - vydávat za nemilosrdné zabijáky. Neuvěřitelně roztomilé koťátko se ovšem stane natolik oblíbeným, že boj o jeho přízeň přeroste ve válku gangů, takže naši dva bezděční hrdinové musí vzít zákon do svých rukou. (Magic Box)

LencaN

Zase případ, kdy musím chválit především tvůrce traileru, protože ten fungoval velice dobře... bohužel tomu tak nebylo u samotného filmu. Roztomiloučká čičina se objevuje minimálně a vlastně ona sama nic zvláštního nedělá, jen je prostě roztomilá. Nejhorší ale je, že i přes to byly záběry a scénky s ní ty nejlepší. Zbytek byla omáčka zvláštního negro-cool-zabijáckýho humoru, který mě moc nebral. A nezachránil to ani zvrat na konci. Díky díky díky alespoň za toho umačkáníhodného kocourka. Nic víc mě totiž u filmu nedrželo. ()

terordemon

Neskutočne absurdná, absolútne šialená, ukričaná, komediálna blbina s debilným príbehom. Ale čuduj sa svete... ono to funguje. Keď vypnete mozog a podarí sa Vám naladiť na tú správnu vlnu je to dokonca aj dosť zábavné. Veď kto by nemal rád roztomilé mačiatka. 68% ()

Tess92

Trailer byl plný roztomilé kočky a to já můžu. Film měl kočku na začátku a konci a to bylo velké zklamání. Kočka byla úžasná a má plný počet, ale film byl plný hluchých míst a vtipů tam bylo poskrovnu. ()

Martin29

Pokud bych to měl brát jako komedii tak slabé zasmál jsem se jen u Anny Farris a při scéně v tom autě jak zpívali George Michaela jinak bída. Pány neznám slyším o nich poprvé každopádně mě příjdou vtipnější než třeba takový trapák jako je Seth Rogen ( navíc plusové body za to, že nejsou tlustí jak prase a nevalí samé sexistické vtipy) . Do kina na to jít litoval bych peněz za vstupné.Podobně laděný Můj Soused Zabiják 1,2 je daleko na vyšším levelu. ()

Opeth

Obrovské zklamání. Nečekal jsem mnoho, prostě kopec (i malý) srandy, ale nedostal jsem do rtů ani minimální roztažení. Smutné. ()