Epizody(10)

Lidský vězeň ve vesmíru se seznámí s miloučkým mimozemšťanem, který dokáže zničit planetu, a vydá se na mezihvězdné dobrodružství za záchranu světa. (Netflix)

ghatos

Poměrně dost podivný animovaný seriál, který je na hraně jednoduché legrace a vážných vesmírných oper sahajících, až k existenciálním otázkám. Každopádně je to skvěle napsané. Není to pouhá lehká zábava, ale dá se na to dívat bez problému i takhle...82%. PS: Jsem velký fanoušek Lorda Commandera :) . ()

Trevor

V priebehu serie som bol viackrát rozhodnutý to zabaliť ale dopozeral som a vďaka impozantnému finále hodnotením hviezdičkou naviac, aj keď priemer jednotlivych epizód je určite nižší. Ten záver bol skrátka vynikajúci a tak nejako som zabudol na otravného Garyho a HUEa, iritujúcu Quinn či miestami trápneho Kevina, pretože nakoniec sa všetko zlé dalo odpustiť. Ešte nikdy mi tak nechybal dabing ako tentokrát, pretože čítať titulky sa mi pri prestrelkách a všetkych tých ulomkoch vo vesmíre priliš nechcelo a do 7 epizódy mi bol sympatický aspoň Avocado a Mooncake, potom už nik. A v poslednej odrazu všetci. Za záver, ale iba zaňho zhovievavé 3*. ()

VanTom

Slapstickově ztřeštěnou, ukecanou, hyperaktivní sci-fi komedii obepíná "seriózní" vesmírná zápletka, která se rozrůstá do nečekané epičnosti. Nemohlo by tomu tak být, pokud by nefungovali zábavní hrdinové a překvapivě vícerozměrné vztahy i emoce, či pokud by zdánlivě jednoduchá, skoupá animace nedokázala vykreslit slušně velkolepé momenty a dynamickou akci (v sezónním finále ovšem přepáleně otupující). ()

Jaro.Krafcik

Až tak zlé to nebolo. Nehovorím že je ten seriál taký dobrý ale na to že ide o netflix seriál kde niesu zbytočné trapne dristy, ale skúša to byť dobrým akčným sci-fi. Na spôsob strážcovia galaxie. Postavy niesu až tak dobré, hlavne Quinn a Kevin boli otravní. ale keď to porovnám s takým paradise Pd, alebo Big mouth, Final space jasne vedie a prvá séria prekvapila. Uvidíme čo prinesie ta druhá. No dám tomu čas. Posledný diel bol ale neskutočný. 4* ()

HenryIvan

Začalo to ako taká mierne trápna snaha o vesmírnu naháňačku, kde bol humor síce celkom ok, ale hlavná postava išla svojim neustálim kecaním dosť na nervy a skončilo to veľmi zaujímavým cliffhengerom, ktorý mňa osobne namotal viac ako dosť. Niekto tu napísal, že prvá séria sa zlepšuje z časti na časť a ja nemôžem súhlasiť viac. Dokonca aj Gary prestane byť úplným tŕňom v oku tohto seriálu ( narozdiel od KVN-a, ktorý je asi najneznesiteľnejší produkt televíznej tvorby, aký som kedy videl ) a človek sa nie len baví, ale ho aj zaujíma každý ďalší krok postáv. Hurá na druhú sériu. Hurá na ( do ) FINAL SPACE. ()

• Na konci epizody hraje skladba „Enter One“ od anglické písničkářky Sol Seppy. (Doomcourier)