poster

Black Sabbath: The End of The End

 • Velká Británie

  Black Sabbath: The End of The End

Dokumentární / Hudební

Velká Británie, 2017, 120 min (Alternativní: 95 min)

Režie:

Dick Carruthers

Kamera:

Eugene O'Connor

Producenti:

Jeremy Azis

Střih:

Tim Woolcott
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • OtaPlk
  ****

  Hnedka u prvni pisničky sem se bil do palice, čemu sem robil machra a sral sem na šatnařku v kině, jak mi cpala do pazur ty špunty. Taky rachot neni ani na provoze ve fabrice, jak se hecnem a začnem robit. Musym tež řect, že ten zvuk byl čisty a synci se nezdaju, ale eště maju kule! Enem ten Ozy nech rači spiva jak mluvi, bo furt nějak kolil "fakt jo" či co to bylo. A Tony tež moh spomenut na ine borce, keři dluho za Ozyho v Sabatach spivali. Neboštik Dyjo by si to fest zaslužil!(22.10.2017)

 • ledzepfan
  **

  Tak jo, máme tady asi osmý definitivní konec BS.. Ozzy už je tak nějak po svém rozhašenej asi 20let, tak jsme na to relativně zvyklí.. Člověk trošku útrpně překousne i ten fakt, že se to koná bez Billa.. Ale kurva kdyby se mi dostal do ruky ten mamrd co to editoval, tak by ho pak skládali dohromady jako puzzle o pěti tisíci kouscích. Naprosto nechápu proč musí být doprostřed skladeb vsunovány stokrát omleté pindy sabbaťáckých gerontů. Chci poslouchat tu hudbu a ne, že mi uprostřed magicky vybrujícího tónu Iomiho kytary začne Ozzy vysvětlovat jak nešikovně měli ošéfovanou právní úpravu své tvorby.. Co to kurva je?!(7.12.2018)

 • Slepejsek
  **

  U mne bohužel rozpaky. Muzika = klasika. O tom žádná. A film má dobrý zvuk. Tím ale jeho pozitiva končí. Bohužel zoufale statická kamera (místy jsem měl pocit, že ji má v ruce hluchoslepý), totálně chcíplý scénář - ani náznak vykročení z otřepané šablony (koncertní set se stahováním zvuku pro rozhovorové vložky) - promarněná šance sáhnout po nějakých historických dokumentech či souvislostech (a že se toho u sabbathů nabízí! všechna muzika - viz playlist - je do roku 1973 - s výjimkou Dirty Women - co leta pozdější? divoké rozchody, personální fluktuace, desky-nahrávky-koncerty-zákulisí?); legenda se vychvaluje sama (trochu smradu v sále) místo aby to za ni učinili dědicové... Takhle tu máme "mejdan" univerzitního profesora odcházejícího po přednášce na zasloužený odpočinek.(29.9.2017)

 • Garch
  *****

  OZZY s partičkou ve skvěle natočeném koncertním dokumentu. I po padesáti letech jsou skvělí. Holt, "zřejmě dobrej oddíl". Rád bych ještě finální koncert, 22 songů bez keců. ...P.S.: a těším se na další výroční koncerty. Možná dají aspoň o jeden víc než Stouni. ...PPS: "Wizard" ve studiu je naprostý vrchol.(17.1.2019)

 • rigby
  ****

  Pro fanoušky Black Sabbath absolutní povinnost, pro ostatní pořádná porce kvalitní muziky. Výborný zvuk i obraz. Občas možná trochu statické na dnešní dobu, ale přece jim už není dvacet. Nápad s balony se povedl, ale takových zpestření mohlo být i víc. Ale jinak, co skladba, to legendární nesmazatelný zářez do rockové historie.(19.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace