poster

Black Sabbath: The End of The End

 • Velká Británie

  Black Sabbath: The End of The End

Dokumentární / Hudební

Velká Británie, 2017, 120 min (Alternativní: 95 min)

Režie:

Dick Carruthers

Kamera:

Eugene O'Connor

Producenti:

Jeremy Azis

Střih:

Tim Woolcott
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rockerman
  *****

  Jsem smutný, skončila má nejoblíbenější kapela všech dob! Rozloučili se však velmi důstojně. Natočili výborné album a projeli za posledních pět let celou Zemi křížem krážem. Ještě v červnu se také zřejmě naposledy setkám v Praze z Ozzym a jeho kapelou a pak už bude definitivní konec. Hudba Black Sabbath mě doprovází mým životem od mládí a pomáhala mi v časech, kdy se mi nedařilo a byla mým průvodcem i v lepších časech. Nic se nedá dělat, všechno jednou musí skončit. Díky za všechno: Ozzy, Tony, Geezere i Bille! Budete mi chybět, ale vaši hudbu neopustím a budu ji poslouchat až do svého konce!!!(29.3.2018)

 • BStone
  *****

  Výborný dokument o rozlučkovém koncertu hudebních legend, ve kterém má největší prostor to nejdůležitější - hudba. Nezapomíná se i na důvod, proč tahle kapela vydržela dobré i zlé. A tím je přátelství, bez něj by to nefungovalo. Osobně mě velice příjemně překvapil Ozzy, respektive jeho zpěv. Dlouho jsem ho neslyšel zpívat tak dobře. Vivat Black Sabbath!!! 90%(3.5.2018)

 • solisoli
  *****

  Black Sabath je rozhodne kultová skupina, ktorá prešla z blues-rocku a hard rocku na heavy. Tu si našli obrovskú škálu fanúšikov. Tony Iommi sa zaraduje medzi svetovú špičku gitaristov. Čo je podstatné aj keď sa pohybovali v obrovskej popularite, nepodľahli sugescii, ovplývali skromnosťou a držali sa pri zemi. Len tak to vedeli dotiahnuť až sem. Veľmi pôsobivý dokument vystihuje presvedčivo ich mentalitu a aj keď zďaleka neskončili, je to veľmi pôsobivá rozlúčka s tvrdým a neúprosným kolotočom koncertov, ktorých už majú zrejme dosť.(2.9.2018)

 • ledzepfan
  **

  Tak jo, máme tady asi osmý definitivní konec BS.. Ozzy už je tak nějak po svém rozhašenej asi 20let, tak jsme na to relativně zvyklí.. Člověk trošku útrpně překousne i ten fakt, že se to koná bez Billa.. Ale kurva kdyby se mi dostal do ruky ten mamrd co to editoval, tak by ho pak skládali dohromady jako puzzle o pěti tisíci kouscích. Naprosto nechápu proč musí být doprostřed skladeb vsunovány stokrát omleté pindy sabbaťáckých gerontů. Chci poslouchat tu hudbu a ne, že mi uprostřed magicky vybrujícího tónu Iomiho kytary začne Ozzy vysvětlovat jak nešikovně měli ošéfovanou právní úpravu své tvorby.. Co to kurva je?!(7.12.2018)

 • husokachna
  ****

  Ono se to těžko hodnotí. Po hudební stránce samozřejmě pecka, Black Sabbathům bych dal šest hvězd, moc jsem si to užil, i když nejsem fanoušek. A možná i právě proto, mi nevadilo sestříhání, kdy občas do hudby vstoupí pokec s Ozzym a (ne)celou partou. Oddálila se tak určitá nuda, která by pro mě mohla nastat, kdybych dvě hodiny v kuse poslouchal písně, které neznám. To, že jsem se jako v podstatě BS laik dozvěděl i pár věcí, byl příjemný bonus. Zvláštní mi spíš přišlo rozhodnutí seknout titulky a pak tam dávat vystřižený scény a ještě dva fláky. Ale nevím, proč to tak je a nějak mě to neznechutilo, takže pouze mini výtka. PS: Ozzy je prostě parádní kokot :-).(10.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace