Pyewacket

• Velká Británie Pyewacket

Puberťačka Lea (Nicole Muñoz) nalezne útěchu z nedávné smrti svého otce a těžkého vztahu s matkou v okultismu. Vše se zdá pouze jako neškodná zábava až do doby, kdy Lea po prudké hádce svou matku prokleje. Ačkoliv dívka svého rituálu lituje, zdá se být již pozdě, neboť zlo známé jako Pyewacket se začíná projevovat a hrozí nebezpečím nejen matce, ale i dceři. (BraceGirdle)

Rathalos

Mohol to byt fakt velmi dobry a vydareny horor,no ten pomaly rozjazd to cele pokaslal,keby sa nieco dialo uz skor a ak by sa atmosfera i napatie drzali tak ako poslednu pol hodinu,tak by som dal plne hodnotenie,ale bude za tri hviezdicky...:-) ()

Alouette

Celý film je takové domácí dusno mezi matkou a dcerou a ve finále se vše ještě víc vyhrotí. Mezi tím tu figuruje jakési zlo v podobě čarodějnice, kterou vidíme jen na okamžik a vlastně nic zvláštního nepředvede. Do půlky filmu tedy nuda a druhá půlka je trochu menší nuda s celkem povedeným závěrem. To je ale dle mého dost málo. ()

Olafsson

Horror který staví na budování plíživě strašidelné atmosféry, stojí zcela na hereckých výkonech dvou hlavních představitelek a hlavně se obejde bez stupidních lekaček. Během finále mě párkrát doslova zamrazilo v zádech. Nicole Muňoz je ne nejen sladká jak cuc na kládě v čokoládě a dobře se na ní v dlouhých záběrech bez dialogů kouká, ale taky hraje cáklou puberťačku velmi uvěřitelně. Za mě spokojenost a film bych horor fandovi doporučil. ()

jkpj22

Hlavní postava je krásná mladá slečna, dobře se na ni dívá. Start je pomalý, ale atmosféru a napětí to hlavně ke konci, kdy už se konečně něco děje, má.... samotné rozuzlení mě trochu naštvalo, ale celkový dojem je slušný. Je vidět, že šlo o low-budget snímek, takže nečekejte lekačky, žádné nejsou. ()

Aywes

Jasně, mohl jsem si za to sám. Anotace to podala totiž přesně. Jde o příběh ublížené náctky, která se kvůli stěhování a smrti otce rozhodne svoji matku zamordovat skrz rituál černý magie. To už samo o sobě vypovídá, že to bude dementní. A taky že je. Hlavní postava je extrémně nesympatická. Stejně tak její skupinka "übercool" přátel, kteří jsou temní, jako krabice s koťatama. Je to prostě prázdný.Film nemáš duši stejně jako zrzavý chlapec stojící u stánku s indiánskými náramky. Tu jednu hvězdu dávám za prostředí. Lesy a zasazení má něco do sebe. I tak bych ale doporučil raději nějaký přírodopisný dokument o severských lesích. Tohle za váš čas nestojí. ()

brasek

Kanadská hororová filmová tvorba nestojí za veľa a obvykle ako aj v tomto prípade je to iba bieda. Príbeh nemá atmosféru, je nudný a fádny. Postavy nesympatické a stále v tom istom oblečení ako keby príbeh sa odohrával v ten istý deň. V snímku nie je absolútne nič čo by za niečo stálo. ()

Easykill

Na (jak vidno) nízkorozpočtový snímek je to solidní horůrek. Atmosféra je fajn, tempo sice pomalé a mohlo se to rozjet dřív i víc, ale i tak to stálo za to. Okultní vědy a metal, jsou vždy parádní spojení. Ale bacha na to co si přeješ. ()

Accuphose

Řekl bych, že je to spíš drama, které funguje 2/3 filmu skvěle, výborná dramaturgie, herecké výkony a chování postav. Bohužel pak dojde k několika negativům. Jednak se nemáme pořádně čeho bát, zlo nemusí být explicitině vidět, jak ostatně ukazuje například Satan Slaves, ale ono tam fyzicky není přítomné vůbec a aby to fungovalo bez vizuálu, muselo by to být hodně úchylné a ujeté, jako třeba Possum. Druhý problém je, že si pak autoři pořádně neuměli poradit s námětem a skončilo to celé jako béčko s nízkým rozpočtem. Nicméně i tak, za mě hodně slušných 60% ()