Pyewacket

Adam MacDonald

Adam MacDonald

Christian Bielz
  • Flopik

Naozaj mám rád takéto horory, les , čarodejnica alebo skôr niečo temné, opustený dom a strašenie.V tomto filme ale okrem lesa a domu absentovalo všetko hororové.Ani jedna jediná lakačka.Raz ukázali toho Pyewacketa alebo skôr tú ale to tak že ho poriadne vidieť nebolo a bolo to tak na sekundu.Strašenie tak isto žiadne.Pre mňa sklamanie.2 * zato že sa aspoň nato dalo pozerať.Veľká škoda pretože potenciál to malo.(6.4.2018)

Horror který staví na budování plíživě strašidelné atmosféry, stojí zcela na hereckých výkonech dvou hlavních představitelek a hlavně se obejde bez stupidních lekaček. Během finále mě párkrát doslova zamrazilo v zádech. Nicole Muňoz je ne nejen sladká jak cuc na kládě v čokoládě a dobře se na ní v dlouhých záběrech bez dialogů kouká, ale taky hraje cáklou puberťačku velmi uvěřitelně. Za mě spokojenost a film bych horor fandovi doporučil.(17.2.2019)

• Aywes

Jasně, mohl jsem si za to sám. Anotace to podala totiž přesně. Jde o příběh ublížené náctky, která se kvůli stěhování a smrti otce rozhodne svoji matku zamordovat skrz rituál černý magie. To už samo o sobě vypovídá, že to bude dementní. A taky že je. Hlavní postava je extrémně nesympatická. Stejně tak její skupinka "übercool" přátel, kteří jsou temní, jako krabice s koťatama. Je to prostě prázdný.Film nemáš duši stejně jako zrzavý chlapec stojící u stánku s indiánskými náramky. Tu jednu hvězdu dávám za prostředí. Lesy a zasazení má něco do sebe. I tak bych ale doporučil raději nějaký přírodopisný dokument o severských lesích. Tohle za váš čas nestojí.(30.9.2018)

Fanynka metalu a okultních věd se naštve na matku a pošle na ní pekelnou mrchu. Vzápětí chce vzít všechno zpět, ale na to už je pozdě. Na to, že se tady toho zase tolik nedělo, to bylo celkem ucházející. Potvora se sice projevuje především boucháním a dupáním a když se konečně objeví, tak je to jen na chvilku a detaily se šetří, ale mě to zase tolik nevadilo. Zásluhu na tom mají především představitelky matky s dcerou, které z mého pohledu nemají v podobných nízkorozpočťácích co dělat. Špatný nebyl ani vyhrocenější konec, ačkoliv úplný závěr mě trochu naštval. Každopádně od MacDonalda jsem po celkem povedeném medvědím survivalu čekal něco víc. 50%(5.4.2018)

• kaylin

Snímek „Pyewacket“ trpí tím, že nedokáže vygradovat v podstatě žádnou scénu, snad kromě té, kde se mezi sebou matka a dcera hádají. Co se týká hororu, je to taková lineární nuda od začátku až do konce, která se dá vydržet, ale nepřinese nic, co by vás dovedlo vytrhnout. Ani ty herecké výkony to nějak extra nezachraňují. Po dokoukání si dlouho děj filmu pamatovat nebudete.(27.7.2018)