Jednoho odpoledne se v čekárně u renomovaného psychologa Palomera schází šestice roztodivných lidí, kdy každý trpí jinou variantou obsesivně-kompulzivní poruchy neboli OCD. Každý z nich je objednaný na 16:30, ale schůzka měla být individuální. Sekretářka tvrdí, že si nový objednávací počítačový systém dělá, co chce, a že doktorovo letadlo má zpoždění. Šest pacientů tedy čeká... (C0r0ner)

KHkomiks

Vcelku originální zápletka a zábavný děj filmu. Je to ten typ kvalitního filmu, na který se můžete podívat i s drahou polovičkou a ta nebude fňukat,že je film hnusný nebo plný násilí. Příjemné herecké výkony se sice očekávatelnou poentou,ale nenudí. ()

Rathalos

Tak toto Spanielsku vyslo na jednotku s hviezdickou,brutalne vydarena komedia s originalnym nametom,v ktorej sa sest ludi s poruchou OCD stretne v cakarni u psychologa na schodzku s nim,kedze meska,tak samozrejme z toho vyplyva kopec srandovnych situacii,herci hraju dokonale,radost na nich pozerat,hlavne ta zienka,co sa stale opakuje bola neskutocne roztomila,zral som ju,no a na konci sa clovek docka este takeho mensieho prekvapenia,cize odporucam kazdemu,paradna jazda...:-) ()

Evander

Toc Toc je poměrně netradiční a zajímavou komedií, takže se dá považovat minimálně za svěží vítr žánru. Dokonalá rozhodně není, ale díky své krátké stopáži má docela spád a místy mě opravdu slušně pobavila. Otravné momenty sice obsahuje též, ale je jich velmi poskromnu a dá se říci, že pohodové sledování filmu nijak zásadně neruší. Jsem přesvědčený, že z toho tématu šlo dostat i více a podle mě na to tento film alespoň zpočátku měl. 71% ()

FeriusParfax

Hodně atraktivní téma, kdy na sebe narazí OCD chudáci. A začíná mela. Námět mě opravdu extrémně navnadil. Nemůžu se ale zbavit pocitu, že z toho šlo vystříkat ještě víc. Zabavilo mě to dost solidně, ale smíchy jsem se neprohýbala. Přesto dávám 4*, protože jsem se bavila, bylo mi příjemně a hlavně jsem se v tom i trošku viděla. ()

haWranka

Říkala jsem si, že je to jako divadelní hra - a teď koukám, že jsem měla pravdu. Jde o opravdu vtipnou konverzačku. Sice jsem pointu prokoukla celkem rychle, takže na konci se překvapení nekonalo, ale to mi nijak neubralo na zážitku. Jen ta španělština je opravdu rychlá a s anglickými titulky jsem se musela pekelně soustředit, abych všechno pochytila. ()

saluki

Genialni namet na komedii! Zivot s OCD musi byt peklo, na kterem neni nic vtipneho, nicmene na tomhle filmu bylo vtipne uplne vse. Viva la spanelsky cerny humor :) ()

Mamlas

Zkraje náběh na dobrou komedii. Ta groteskní taškařice se ale časem úplně omrzí, protože to samé furt a furt dokola. (34%) ()

Emperor1

Z počátku, kdy se člověk seznamoval s jednotlivými postavami a jejich poruchami, velmi vtipné, časem to ale ztrácelo na intenzitě, divák si postupně na ty zvláštní projevy OCD zvykl a vtipně to působilo už jen v okamžiku, kdy se záchvat spustil u všech najednou. Ovšem nápad parádní, inteligentní provedení, jednotliví protagonisté byli sympatičtí, pointa se vydařila, za mě slušnej nadprůměr. ()

Tomas_PO

Výborná španielska situačná komédia o 5 ľuďoch s rôznymi OCD, ktorí sa stretli v čakárni u psychiatria. Vyše hodiny a pol odohrávajúcej sa v jednej izbe bez štipky nudy. ()

vinducha

Oscar Martinez a jeho utajený šéf , totiž psychiatr s Tourettovým syndromem , skvělá komedie a výborná  zábava , 5 jak vyšitých , španělé umí.. díky za titule Desade ()

mmirri

Po pár letech jsem se podívala znovu a zvyšuji hodnocení. Krásně zahrané figurky jako vystřižené z každodenního života. Spoustu svých vnitřních vzorců chování potřebuji, ale některé bych už fakt měla změnit :-)) ()

VideneFilmy

Hranica medzi kvalitnou komédiou a prehnaným humorom? Predpokladám, že dielo bolo pôvodne zamýšľané pre divadelné dosky, pretože tak celý čas pôsobí, ale aj napriek tomu sa s ním dokázali filmoví tvorcovia pohrať umne. Herci síce občas prehrávajú a dostávajú sa až do divadelného "pátosu", ale dokopy k sebe pasujú. Najprirodzenejšie pôsobí práve Oscar Martínez ako skryté prekvapenie na záver, ktorý sa so svojou úlohou pohráva s ľahkosťou. Pre niektorých môže ísť už o výsmech ľudí s nejakou poruchou, ale keď sa na spracovanie pozrieme hlbšie, zistíme, že nám je zrozumiteľnou formou podané, s čím musí mnoho ľudí denne zápasiť. ()

Metastazina

Nebýt jeblého kámoše, tak o tomhle snímku dodnes nevím a kurevsky by mě to mrzelo. Takový jeblotiny mě fakt baví. Je to vtipný, má to šmrnc, je to originální a ubíhá to takovým tempem, že zapomente na svůj strach, zda jste dobře vypli sporák, či si snad neumyli ruce po sáhnutí na ovladač. Fenomenal fenomenal 👏👏 ()

OŠmíd

Skvělé! Fakt bych si přál, aby takovouhle komedii byl schopen natočit někdo u nás. Bez zbytečného pitvoření, bez dialogů šustících papírem, bez Langmajera. ()