poster

Netodžú no susume (TV seriál)

 • Japonsko

  ネト充のススメ

 • Japonsko

  Netojū no susume

 • USA

  Recovery of an MMO Junkie

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2017, 10x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Jeoffrey
  ***

  "Napravení závislačky na MMO hrách", nebo také "Doporučení úžasného virtuálního života" je vcelku příjemnou romantickou komedií se sympatickými postavami, které mi ukázalo svět přes růžové brýle a snažilo se mě spíše neúspěšně přesvědčit o tom, že svět je zatraceně malé místo. Takže příště až budu hrát nějakou tu online hru, tak si budu dávat větší pozor, s kým zde flirtuji, protože by to mohla být třeba sousedka, nebo kolegyně z práce... Byla to příjemná podívaná, která u mě občas dokázala vyloudit úsměv, ale zároveň to byla spíš pohádka, nebo jen povídka z červené knihovny, nežli jakýkoli realistický náhled do světa hráčů her. Prostě příjemné odpočinkové anime, které pohladilo, ale z mysli mi za pár týdnů vymizí. 6,4/10(8.12.2017)

 • Five By Five
  ***

  Je pre mňa veľké plus keď majú hlavné postavy okolo tridsiatky, no zároveň mínus ak sa to celé točí okolo hrania MMO... No najviac mi tu vadilo to množstvo náhod... Inak ale veľmi milé a sympatické - odporúčam...(20.4.2018)

 • q66
  ***

  Net-juu funguje ze dvou důvodů: 1) samotná MMO tu nefiguruje v popředí, místo toho spíš poskytuje kontext a vůbec se nesnaží jít hlouběji do herních mechanismů apod. 2) jde v podstatě o velice jednoduchou romantickou komedii, která se nebojí být vážná když je to potřeba. Celková jednoduchost znamená, že tu není tolik co by se dalo zkazit, místo toho autoři vsadili na sympatické postavy a určitý minimalismus; bohužel ke konci to začíná být až moc klišé a samotný konec není nic moc. Produkčně jde víceméně o mírný nadprůměr, animace ani soundtrack neurazí. Nebýt toho konce, tak dám 7/10; takto jen 6+/10. Jinak anglický název je strašný, ale to už není chyba autorů...(9.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace