Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

TV spot 1

mira.l odpad!

Megájvr hadr.... No tohle snad neni možný, to je na koukání něco tak blbýho, že by to nevymysleli a hlavně hůř nesehráli poslední ochotníci z Horní Dolní... Pominu-li všechno ostatní, co je špatně ( a že je toho mnoho), tak kdyby to mělo být "doopravdy" a dostal bych se do podobné situace, asi bych si sakra rozmyslel, jestli dám souhlas k tomu, aby mě během vyjednávání s policajtama někdo natáčel... Jinak dialogy na úrovni Soudkyně Barbarely......:p. Tfujtajbl vespolek. ()

Prdly_Tatka

Nechápu tak nízké hodnocení, protože pořad ukazuje příběhy, které se skutečně staly a herci jsou většinou věrohodní. Pořad na mě nepůsobí amatérsky, jak se tady někteří zmiňují. Hlavní je, aby se divák bavil, a jelikož já mám rád komedie, tak si pořad užívám plnými doušky. Je mou povinností to zde napsat, protože jinak se aktivní zpětnou vazbu nedozvím, ale pokud se ti můj komentář líbí, napiš mi to v jedné či dvou větách do soukromé zprávy. Budu na jednu stranu rád, na druhou stranu budeš mít jistotu, že se ti mé komentáře budou zobrazovat i nadále, což je fér. A to není můj názor, to je nezpochybnitelný fakt, když vezmu v úvahu, že jsem zažil na vlastní kůži ženskou, které se nelíbilo, že se jí nezobrazují mé příspěvky, které jsem si uboze dovolil sdílet jen pro lidi, kteří o mé příspěvky stojí a dávají mi to logicky najevo. Tato ženská se zachovala jako naprostá píča, když za mnou přijde v pracovní době a ohlíží se kolem sebe, jestli tam náhodou není nikdo třetí, a když zjistí, že je čistý vzduch, tak mi řekne v rámci pracovní doby (tehdy byla moje nadřízená, což je o to víc děsivější), že ví, že mám nastavený filtr, aby se jí nezobrazovaly moje příspěvky, které sdílím pouze pro lidi, kteří dokážou vyjádřit, že se jim můj příspěvek líbí častěji než jen jednou za deset let? To jako vážně? Tahle osoba za mnou přijde s tím, že v hloubi duše ví, že i když se jí líbí skoro všechny mé příspěvky, ale jednoznačně dá najevo, že se jí líbí pouze jeden příspěvek ze sta, mi připomíná, jako kdybych v roce 1987 řekl svým kámošům před barákem, že mě nezajímají jejich názory, ale že dokážu dát "lajk" na jejich jeden názor ze sta. Věř tomu, že už by se se mnou nikdy nebavili. Docela mě mrzí, že Paví očko nedokáže vyjádřit, že se mu něco líbí, ale pak se nemůže divit, že ovesná konverzace skončí tak, že Očko se domnívá, že má pravdu, a přitom to tak není. To je stejné, jako kdybych řekl, že je normální ukamenovat kurvu za to, že podvedla svého muže. Ale ve kterých státech je to možné? No, v Česku určitě ne, když v Česku v určitých případech vrah vyvázne s podmínkou. A přesně to jsou fakta, která když napíšu jednomu Motýlu, tak mi jen suše odpoví, že ho to nezajímá. No samozřejmě, že tohle odpoví, protože ví moc dobře, že mám pravdu a nechce se dostat do konfliktu, což je zbabělé stejně jako když půjdu po ulici a uvidím, že chlap ohrožuje nožem ženu a chce její kabelku, ale já na svou obhajobu řeknu, že Motýl Onanuel řekl, že je naprosto v pořádku nevyjadřovat své pohnutky, a už vůbec není v pořádku kohokoliv zachránit!!! Já tady nebudu nic psát o tom zasraném neobjektivním motýlovi, jen mi vadí, že takový člověk má právo cokoliv komentovat na sociální síti!!! Ano, i tenhle rádoby humanista má nastaveno ve svém mozečku, že když je někdo z jeho kámošů na tom psychicky hůř, tak má za úkol neříct popravdě, že ho to mrzí, ale dokonce má v popisu práce odpovědět: "Sorry, ale mě nezajímá, v jaké seš situaci, klidně skoč z dvanáctého patra!"  Doufám, že se dožiji toho, že takoví rádoby slušní lidé půjdou za katr už jenom proto, že (ne)přímo schvalují něčí sebevraždu. Tohle by se mělo soudit co nejpřísněji!!! () (méně) (více)

MT_Y

Tento seriál beru tak jako normální seriál, co si budeme ono i ostatní seriály a filmy kde je policie v roli, taky nepostupují uplně reálné apod. Navíc baví mě to z pohledu prostě seriálu jakoby, naopak kolikrát to pobaví, člověk u toho může uklízet, vařit, prostě cokoliv a tak by se to dle mě mělo brát, ne hned jak je to hrozný apod. Jediné co mi vadí, je ta paní policistka Doudová, i na "oběti" kolikrát je arogantní, povýšená... Kolikrát mi přijde že nemá city jak se občas chová, dále jen mysli si že na všechny může hučet a ječet a nadávat (to by opravdu úplně neprošlo), nikdy nikoho nechytá, nic aktivně nedělá jen ječí (bez rozdílu mezi "obětí a zločincem") a ještě téměř dva policisté už nevím jména, ale taky na mě působí jako by je právě absolutně nebavila, jakoby jim bylo proti srsti pomoct, nedokážou se pousmat a být rádi za menší trouble, že nemusí řešit nic katastrofické... Kvůli těmto třem strhávam dva body, jinak ostatní jsou super a kolikrát příjemné zavtipkujou, soucitní atd... Například pan Raif, ta blondýnka její kolega, atd... ☺️ Hvězd 3 (kvůli třem aktérům) a tudíž jen 64% bohužel... ()

Z4JD4X

Ze všech hledisek, jak se mají natáčet filmy, dokumenty nebo seriály je Policie v akci jedním z nejhorších výtvorů české televizní produkce, co jsem kdy viděl. Nicméně i to má své plusy. Po týdnu stráveném na chatě, kde jedinou kratochvílí byla TV Prima a TV Prima+, kde jeden díl policie v akci dávali 6x denně, jsem objevil, že se jedná o skvělý zdroj zábavy. Hlášky jako "Nebyli jsme správně vybaveni, neměli jsme plavky," či "V parku se nachází starší pán co kolem sebe rozhazuje pečivo," nebo mé oblíbené nasazení "hmatů a chvatů" jsou něco co mne bude provázet až do hrobu a nejspíše ho předám i dalším generacím. Nejspíše si tento seriál tu 1 hvězdičku nezaslouží, ale už mi zabil tolik mozkových buněk, že mé kritické myšlení je ve stejném rozkladu jako System of a Down. ()

Karlos80 odpad!

Špatný sen todleto, ale realita nebude o moc lepší vážení, cajti mají dnes značně svázané ruce a občas působí stejně směšné jak ti tydýti v týhle sračce a někteří naši spoluobčané blbnou na kvadrát pořád stejně a myslí si že jim díky demagogracii a lžím vše projde. PS: Prosím doplnit žánr komedie a reality-show. Děkuji. ()

• Žádný „policista“ ani člen štábu není při jízdě v autě připoutaný. (Karlosik_4)
  • Policie ČR prohlásila, že na seriálu žádným způsobem nespolupracovala. [Zdroj: Policie.cz] (Dejvid17)
  • Všichni policisté včetně Jakuba Ulricha, Jana Kaprálka, Tomáše Soukupa a Válka jsou reální policisté. (Fuhman.Dajar)