Generální ředitel Jaromír Soukup v diskusním pořadu, ve kterém hlavní úlohu hraje to, co trápí a zajímá diváky televize Barrandov. (TV Barrandov)

Sa.sa odpad!

Ne a ne... Kdoví kdo ho platí... Či snad Kalousek má tolik peněz...? Tohle se fakt nedá a odpad! je moc vlídné hodnocení ()

xulux odpad!

Přesně jak píše Lucas87, jen princip, že jde o Soukupa a člověk dá ODPAD! Protože to nic jiného není zamrznul v čase, že obnovuje KOTEL a jen dalším pořadem ukazuje, že je úplně neschopný moderátor. Určitě neumí ani řídit televizi, kolik lidí to dělá za něj, že má čas lézt na obrazovku ... Lidi v publiku? Zeptejte se pravidelných diváků této televize, určitě je to osvědčený komparz, který se objevuje ve všech jejich pořadech :) ()

PowPow odpad!

Jedna z nejnechutnějších věcí, co se kdy objevily v televizi. Soukup samotný se mi se svými "pořady" naprosto hnusí. ()

squatch

Jeden z nejvtipnějších pořadů roku 2017 (Pokud vám tedy nedělá problém smát se tomu, jak hluboko lze klesnout) ()

HonzaK odpad!

Tak dneska to už bylo přes čáru. Co to proboha bylo? Je normální, že se moderátor vysměje radě pro rozhlasové a televizní vysílání? Otázky naprosto neobjektivní, otázky o Zemanovi, skrytá podpora vlády Andreje Babiše. Je zkrátka vidět komu televize fandí. Komparz ze Soudkyně Barbary s autentickými otázkami tomu nasazuje korunu. Navíc k tomu všemu Soukup se svými "moderatorskými" schopnostmi. To nás má TV Buranov za úplné blbce? Přeji si, aby rada pro rozhlasové a televizní vysílání tenhle pořád zakázala. Škoda, že nejde dát nižší hodnocení než odpad. ()

Yaan2 odpad!

Pan Soukup nemá v hlavě jen nas Ráno. On tam mám v těch hovnech i zapnutý smoothie maker. Osobně nevím, kde se v tomto mixážním chaosu nachází haček, který mu drží míchu. Tento styl ubožáčtví a trapnosti by se měla měřit v Soukupech. :-DDDD PS: Za díl, kde vystupovali Radek Vondráček, Tomio Okamura, Václav Klaus mladší a Jaroslav Foldyna by se nemusel stydět leckterý člen Hitlerových jednotek. ()

Jancaa01 odpad!

Když se někdo mine povoláním, nikdy to nedělá dobrotu. Škoda, že v tomto případě na to doplácí diváci dříve celkem dobré tv. ()

Jumper636

Za to, ze nikdo jinej to v CR nedela a za to, jak to zde vsichni hodnoti odpadem ***** ... chapes 5 😀 vyser si voko kritiku! ()

Elam odpad!

Mistr nenadálých gest, pohybů a nečekaných slovních obratů a pauz, moderátoterorista Jaromír Soukup, vtrhl na obrazovku SVÉ televize, aby ON ukázal všem, jak umí roztopit pod kotlem v aréně, lépe než domina M. Jílková. A já se ptám proč! Ku..a proč!!!! ()

TomQ odpad!

Přiznávám, že jsem viděl jen část jednoho dílu (na Barrandov cíleně nepřepínám). Během pár sekund mě zaujala jedna věc - obrovské nápisy naprosto všude, abychom ani na chvilinku nezapomněli, že to moderuje Jaromír Soukup. Na každém stolečku hosta (i když jsou metr od sebe). Na podlaze. Na zdi (na všech zdech, co cca 2 metry). Na náhodně umístěných obrazovkách. Na deskách moderátora. A bonus na závěr - na zádech kameramanů a členů štábu. Když si k tomu uvědomím, kolik dalších pořadů má soukupovo jméno ve svém názvu, tak si říkám - to musí být ale sakra velký narcis. To přece ani není normální, mi by to na jeho místě bylo nepříjemné nemít se NAPROSTO kam podívat, aniž bych vidět své jméno fontem velkým půl metru. Plus teda není sympatický a nemá ani náhodou profesionální vystupování moderátora. Už nikdy, to se raději podívám na Máte slovo s Jílkovou - a to myslím úplně vážně, ne jako řečnický obrat. ()

Ocicak

Momentálně nejlepší multi-názorový pořad na CZ scéně. Skvělá pestrost témat i hostů ve skvělé kvalitě a spontánní reakce diváků kteří se tak mohou konfrontovat v mezi diskuze. Velký posun by zde mohl být výběr klidně anonymních dotazů z internetu, lidé mimo Prahu by tak mohli položit otázku politikovi který by se jí normálně vyhnul nebo ignoroval. ()

mp5991

Buďme upřímní, lepší se to. Dle dílu s Novotným a Foldynou soudím, že se Jaromír Soukup rozhodl využít jediný potenciál, který kdy jeho pořady měly, tedy udělat z toho už úplnou šaškárnu. Daří se to, nejen že hodinová nic neříkající hádka politiků je svým absurdním způsobem zábavná, ale úroveň projevu účastníků je tak tragická, že vedle nich Soukup vypadá jako profesionál. Pravda, Hřib mu tenhle dojem trochu kazí, ale nemůžeme chtít hned všechno. Jen se tedy obávám, že výběr hostů brzy narazí na nedostatečný počet magorů na jedné ze stran politického spektra. Které, radši nebudu jmenovat :-) ()