Generální ředitel Jaromír Soukup v diskusním pořadu, ve kterém hlavní úlohu hraje to, co trápí a zajímá diváky televize Barrandov. (TV Barrandov)

pestak

BaranDNOv!!! Jedna hvězdička za to, že se náhodně na to někdy podívám a vypadne z něho taková debilita, že mě to na dlouho rozesměje. ()

carl.oesch odpad!

Bože můj, pamatuje si ještě někdo na slavné Volejte řediteli? Ve své době to vyvolávalo posměch a někoho jeho navážení se do nedotknutelné ČT rozčilovalo, ale to, co předvádí tahle figurka je skutečně tak na úrovni vystoupení Jiřího Ovčáčka. Jelikož nejsem schopen tuto televizi sledovat déle než 30 vteřin, nevím ani jací sebevrazi tam můžou inzerovat. Viděl bych to tak maximálně na reklamy pro pana Vošického a jeho nejlepší a nejkvalitnější česká auta. Do nejpitomější televize nejpitomější televizní reklama. Omlouvám se Šlágru, na druhou stranu asi není provozování televize zas tak finančně náročná činnost, když si tenhle klaun může dovolit provozovat dokonce tři kanály. I když pravda - dle RedAKa (to jsem nevěděl) asi onen Jára Soukup svými pořady obsadí celý prime time. Prostě dře jako kůň, nekecá, maká. Teda kecá. Jenom by mně zajímalo, jakou mám sledovanost. Tak obskurní, že to ani není zábavné. ()

ZHODNOTITEL odpad!

ŹUMPAŘeditel televize, který asi nemá co na práci, protože moderuje jeden pořad za druhým. Vedle televize Šlágr, kde to řve od rána do večera se ozvala ještě jedna televize, která vysílá především Soudkyni Barbaru a Soudce Alfonse, nebo tak nějak. Teď tu máme Soudce Soukupa, který neví, co je moderování a tak bychom ho mohli nazvat moderátorem samoukem. No a vzhledem k tomu, že svou profesi nezastává moc přesvědčivě, snášejí se na jeho pořady nevábné kritiky a trestní oznámení. Nedivím se. Zvláštní je, že on ještě stále ano. Jeho pořady by se dali nazvat třeba jako Prásk!, Blesk atd. Ale kromě nezvládnuté dramaturgii, kde také mimochodem prvních nudných 15 minut Arény patří jenom poznatkům Jaromíra Soukupa to jsou taky nepochopitelné kameramanské kreace, které tam televize předvádí. Během celého pořadu musíme několikrát vidět nějaké kameramany v ošoupaných kalhotách. Do toho si to druhý nakráčí přímo k Soukupovi, střih z této kamery, takže jsem se párkrát málem solidně pozvracel, jak se to pořád kymácelo jako na lodi. Soukup nervní chodí sem a tam, kameraman mu postupně ovazuje šňůrou hnáty. Lidé přešlapují s cedulemi "Ať žije Zeman", které mimochodem patří Mynářovi a jeho kumpánům a když host neodpovídá podle představ, je Soukupem prostě umlčen nebo stopnut televizní reklamou. NAVÍC MÁM RÁD OBJEKTIVITU A ZDE NENÍ ()

MT_Y odpad!

Být ředitelem nějaké TV - FAJN proč ne, ale nacpat do X procent "Svoje pořady" kde všude po místnostech apod. Je prostě ta tvář a jméno JS, přijde mi to opravdu nemístné a upozorňujíc se na sebe, takže trapné. K tomu všemu ani neumí moderovat, včera jsem se jen z nudy podíval když v Aréně měl A.Babiše a hrozná nuda, furt musí být středem pozornosti, všemu rozumí a o všem ví apod. Nechci být zlý, ale docela bych ČT přál aby se jim povedlo dostat TV Barrandov z vysílání (odebrání licence), aspoň by J. Soukupovi spadl hřebínek. ()

Nonna odpad!

Uspala jsem synka a sešla dolů k televizi. Čtrnáctiletá dcera má puštěný nějaký program a a slzí u toho smíchy. Ptám se, na co kouká a ona odvětí, cituji:" Ále, na Barrandově dávají něco jakos mi tuhle pouštěla Pražskou pětku, jak tam Štaindler mezi příběhy žvanil, až se opil. Nevíš, tohle jsou taky Sklepáci?"...............nebyli to Sklepáci. Šetrně jsem dcerušce vysvětlila, že tento pán se, na rozdíl od Sklepáků, bere vážně. Že je to sice, patrně, názorný psychiatrický případ, ale to že není v naší kompetenci hodnotit a že nejlépe udělá, když přepne jinam. Nechtěla tomu věřit a udiveně se ptala: "Mami, to mi neříkej, že se na TOHLE někdo kouká a bere to vážně......."..........dál bez komentáře. ()

soukup_b odpad!

Proč? J. Soukup je mizerný "moderátor" a veškerá jeho tvorba je silně neobjektivní. Fakt, že tento pořad sleduje značné procento diváků a bere ho jako důvěryhodné médium. vypovídá jen to nejhorší o naší společnosti. Tristní. ()

speedtox odpad!

Pořad u kterého se při sledování chcete zabít.. Kdyby tam postavili náhodný generátor slov, tak odvede lepší práci.. žumpa ()

dr.Holofaust

Něco tak nepopsatelně abstraktního a špatnýho, že to nemá obdoby. Pořad o tom, kterak by Jára moc chtěl být stejně nekompromisní tvrdý hoššan jako Vašek Moravců, akorát že koktá, zadrhává, utíkají mu myšlenky, ztrácí se ve svých patetických žvástech a tak nějak všeobecně mele sračky a ti politici ho neberou vážně a utahují si z něj. Comedy gold! ()

pold

Je to eso! Ano, v jiném vesmíru by možná Jaromír Soukup mohl být slizkým mumlavým vlezdoprdelkou s charisma vařeného hrachu, neschopným moderátorem a ruským kolaborantem. Ale v tom našem je to Eso. ()

Zix.

Moderátor Soukup není nestrannej a dává najevo svoje názory. Nejsou sice často špatný, ale nemělo by být tolik vidět s kým souhlasí a s kým ne. Přesto ale kdo z politiků chce, tak tam svůj názor k tématu vyjádří a je to dnes již jediný pořad podobnýho typu. Navíc je zajímavější sledovat, když je tam více politiků než dva, max. tři jako u jiných pořadů. ()

Pussyslayer3 odpad!

No... Tak ono není popravdě moc co říct u ničeho, v čem má prsty Jarda. Každopádně bych alespoň mohl zhodnotit rakovinotvornost pořadu jako takového. Ta by byla nejspíš na vysoce nebezpečné úrovni a tudíž doporučuji nesledovat. Nehledě na podplacené publikum a hosty, jimž kape na maják, bych pořad jednoduše zakázal a smazal všechny záznamy. Pokud se i tak odhodláte, doporučuji respirátor ffp3 a slepeckou hůl, kdyby vám Jarouš vypálil svou svatozáří oči. ()