Rozbitý robot Ron

• USA Ron's Gone Wrong (více)

Animovaný snímek Rozbitý robot Ron vypráví příběh trochu osamělého dvanáctiletého sedmáka Barneyho a Rona, jeho nového chodícího, mluvícího a zcela digitálního přítele, který má být, alespoň podle reklamy, „nejlepší kamarád robot“. Avšak roztomilý robot Ron není úplně v pořádku a zdá se, že je rozbitý. Na pozadí doby svázané sociálními sítěmi a prodchnuté digitálními vztahy chlapec a robot prožívají nevšední a laskavé dobrodružství, během kterého zjišťují, že pravé přátelství netkví v dokonalosti. (Falcon)

Dusty56

Začátek je skvělý, bavil a celou první polovinu film bavit nepřestal. Bohužel pak Barney a Ron utekli do lesa a něco se změnilo. Najednou už nešlo o to pobavit diváka, ale spíš o to, to vymyslet tak nějak, aby celý snímek došel důstojného konce. A to je škoda, konec sice nebyl nejhůř vymyšlený, ale už mě nebavil a to mě přijde mnohem podstatnější u filmu na relax. Ale i tak se nejedná o žádný propadák, mezi animáky je to stále lepší průměr. ()

soukyd33

Velké přátelství, které ohromí svět. Robot bez pravidel? Ano, jde to. Data nebyla stažena. Animace super. Hudba dobrá. Příběh super. Scénář asi nebylo jednoduché vytvořit. 👍 Nějak k tomu nemám co dodat. Dívejte se, a pochopíte. Hvězdiček 4 ()

Little_Sawy

Ron's Gone Wrong dle mého názoru měl celkem úspěch, nemám co bych animáku vytkla ale co bych kritizovala budíž, asi jen Babuška mi příšlá mírně řečeno trhlá. A pošuk s rozbitým Botem mi příšel celkem fajn na rychle vlečení se filmem. ()

Natar

Prvoplánové, silně plagiátorské, nedůvtipné, nevtipné, upachtěné. Pravý opak https://www.csfd.cz/film/828130-rodina-na-baterky/recenze/?_fid=qhp9 ()

johankazarku

Pohodový animák o osamelom chlapcovi, ktorý ako väčšina detí túži po kamarátovi robotovi. Sen sa mu splní a robota konečne dostane avšak ten nie je ako ostatní roboti. ()

sh4ris

Pokud pominu tu děsivou část o lajcích a oblíbenosti na síti, kterou si děti možná ani neuvědomí, bo s ní vyrůstají..tak si říkám, že to je opět skvělé animované dílo, které nám toho řekne leckdy více, než hraný film. Popud mladýho si pořídit tu samou vychytávku, co ostatní, aby zapad, se dá vesměs aplikovat na každou generaci. Jenže tady vidíme i odvrácené strany užívání hlavně těch nových technologií. Pokud vezmu celý příběh o novém, unikátním přátelství a celém jeho sdělení, zase jsem akorát bulela. A to je dobrá věc. ()

Tongo

Opět se přiznám že jsem čekal celkem obyčejný animovaný film , JENŽE tohle bylo prostě suprový !!! Příběh je vtipný a krásně pohodový a i celkem dojemný ,sice teda trochu neoriginální ale to nevadí ! (Film Nová generace (2018) má podobný příběh ) Postavy jsou taky moc fajn, stejně jako muzika a nápad filmu, ale hlavně všechno dobře skončí ! A taky jsem neuvěřitelně rád že filmu není nic trapného což většinou nejen v animovaných filmech bývá . Prostě takovéhle milé překvapení jsem naposledy viděl u filmu Ferdinand (2017) . Jednoduše řečeno, paráda !!! 5 hvězd 90% ()

Blind307

...no rozbiehalo sa to tak vláčne...bol tam smiech detí k popukaniu v kine, aj vtípky čo chápu dospelý...reflektuje to však dobu v ktorom deti žijú...takže je na rodičovi, aby dovysvetlil deťom nástrahy online sveta...je to pekný príbeh pre deti a šťuchanec pre rodičov, aby "vytvárali " deťom aj iný svet ako "v malom svetielkujúcom čude"..."melódia" príbehu je veselá, aj vážna, aj dramatická, aj smutná, ale popravde mohlo to mať aj viac "štavy", lebo tie dramatické išli príliš "po povrchu"... ()

sbinda

Filmové provedení je prvotřídní. Nápad je vskutku aktuální. Vadily mi však afektované výlevy a šťavení emocí malých diváků.Rozhodně film pro 10+. 60% ()

Petrval

Pohádka o tom, že i nejnepravděpodobnější lidi se mohou spřátelit. Film s pěkným vizuálním zpracováním, ale bohužel s neinovativním příběhem. Málo dobrých vtipných scén a slabší děj. Viděl jsem i lepší i horší animáky a tohle je slabší střed.  Slabší 3* ()

abigael

Morálne posolstvo je jasné po 5 minútach filmu, napriek tomu som sa ale bavila. Ron je zábavný a roztomilý, a myslím si, že s B-Maxom by si výborne rozumeli.... proste film pre celú rodinu. ()

Anosompozer

Tiché posolstvo o tom, že skutočne priateľstvo nenahradíte priateľstvom na sociálnych sieťach. Obsah ďaleko prevyšuje formu, preto sa prikláňam k vyššiemu hodnoteniu. ()

Nattyy

Oddychová a hlavně vtipná pohádka, u které jsme se s rodinou náramně pobavili. Ron je rozkošný a scény s ním jsou vtipné. Pár vtípků jsem pochopila pouze já a starší generaci, která se tolik nepohybuje ve světě sociálních sítí, jsem je musela vysvětlit, ale to je maličkost. Líbí se mi také ta myšlenka, kterou se snaží film předat. Určitě se tato pohádka řadí mezi ty, na které se ráda znovu podívám. ()

EXCLUSIVE odpad!

Mohla to být docela dobrá pohádka / rodinný film, nebýt dobroserství. V centrále nelogicky žena v arabském oděvu / hidžábu. Přestaňte zasírat mozky našich dětí!!! ()