Vražedná bilance

Bankovnímu úředníkovi Jacobu Taskerovi hrozí ztráta zaměstnání, když dojde k přepadení. FBI má Jacoba na mušce, protože ho podezřívá ze spoluúčasti. A tak se Tasker rozhodne, že lupiče s pomocí souseda, penzionovaného policisty Richardsona, vypátrá… (TV Prima)

Bragi66 odpad!

Nelogická režijní a scénářová slabota. Bruce Willis přeškolí bankovního úředníka na lovce lupičů a pak ho z kuchyně řídí po telefonu.  Slaboduší policisté, bezzubé střílečky a hloupé honičky. Kdo by čekal nějakou říznější akci, bude zklamán. ()

SNCIS

Už od začátku jsem si říkal, proč tohle vůbec točili, že to nemá pořádný příběh, je to hrozně nudné a takové o ničem. 1* za Bruce Willise. - 10%. ()

juro

Jako odpolední jednohubka celkem fajn, člověk nesmí moc přemýšlet nad tím co a jak se tam proč děje a pak to plyne v pohodě, co mi ale dost vadilo byl asi milion vystřelených nábojů a nějak skoro nikdo nikoho netrefí. ()

frantabr

Film o tom, kterak bankovní sekuriťák a ex-polda během frenetického pokecu v garáži odhalí sériového bankovního lupiče, na kterého byla FBI krátká. Podle mého úplně laického názoru další počin z kategorie: "Drahoušku / tatínku, chci si zahrát ve filmu s někým slavným, zaplatíš mi to?" Tentokrát to pronesla nejspíš ta bloncka z pancéřového vozu, diabetická dcérka byla vlastně taky celkem prkenná. Možná se našlo i pár rolí pro kámoše "investora" (Willisovo závěrečné komando). Anebo byl celý film jen pračka ...? Když se mohou točit TV seriály v kvalitě, za jakou jsem před 20 lety neváhal běhat do kina, není racionální důvod plýtvat penězi na točení s.aček. Ledaže to někdo prostě CHCE a na kvalitě mu nezáleží. ()

rufik

Slušný akční film s Brucem Willisem, ale hlavní postavou je bankovní úředník s rodinou, který začne pátrat po lupiči z banky, jelikož se stal přímým účastníkem při této loupeži. ()