Reklama

Reklama

Vražedná bilance

Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Bankovnímu úředníkovi Jacobu Taskerovi hrozí ztráta zaměstnání, když dojde k přepadení. FBI má Jacoba na mušce, protože ho podezřívá ze spoluúčasti. A tak se Tasker rozhodne, že lupiče s pomocí souseda, penzionovaného policisty Richardsona, vypátrá… (TV Prima)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (48)

Petr.Kocfeld 

všechny recenze uživatele

Tento film ujde.Dávám 2 hvězdy a 40 procent.Willis je zde dobrý a je zde jako soused jedné americké rodiny a později dává otci od této rodiny instrukce,aby vyhrál nad nepřáteli a Willis je zde jako polda v důchodu a tento snímek má celkem dost akce a taky napětí...Sekundující herci jsou zde také dobří a ona rodina je docela sympatická a dcera od této rodiny má diabetes,ale diabetické koma nakonec na konci filmu přežije.Takže tento film je plný akce,přestřelek a napětí...Je to akční béčko s Willisem. ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Tak tu máme další zoufalost s neustále stejně se ztrapňujícím Brucem Willisem ve vedlejší roli, ovšem tentokrát jsem tomu filmu věřil ale přeci jen o něco více, a to díky obsazení ústřední role Frankem Grillem, u kterého jsem doufal, že bude mít pořádný koule a celé by to mohl přeci jen daleko více rozpumpovat, nicméně jsem se dočkal spíš přesného opaku, Frank je tu totiž ještě snad marnější než sám velký Bruce, a to je už co říct. Z ústředního hereckého tria to tak alespoň trochu zachraňuje jako vždy charismatický magor Johnathon Schaech, jinak ale fakt děs. Zápletka je pak vážně otřesná, s minimálním obsahem, až to vypadalo, zdali nebyl scénář tvořen snad za pochodu, v první hodině se každopádně absolutně vůbec, vůbec nic neděje, a když pak ke konci dojde už konečně přeci jen k nějaké té akci, tak ta sice působí poměrně intenzivnějším dojmem, zároveň je ale i tak naivní a hloupá, že v tomto případě musí házet ksichty i ten nejtolerantnější divák pod sluncem, tvůrčí nesoudnost totiž zas měla žně. Jinak tomu schází ale i napětí, atmosféra, styl, není to ani příliš krvavé, či drsné, tento film zkrátka nemá vážně co nabídnout ani v rámci laciných béček, prostě tohle nestojí ani trochu za pozornost. ()

Reklama

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Koukatelné akční béčko, ve kterém Bruce Willis hraje vysloužilého policistu a radí svému sousedovi v honbě za bankovním lupičem jenž zabijí kohokoliv na potkání. Toho souseda hraje Frank Grillo a jeho povoláním je bankovní poradce, který má doma rajcovní samici (Olivia Cuplo) a kvůli ní obrací každý dolar. Doma řeší výdaje, a tak uvažuje o tom, zda se vzdá zahradníka nebo hospodyně ve svém luxusním domě. Už to vše nasvědčuje tomu, že tento film je vyloženě udělaný pro oko diváka. Jeho problémy ovšem teprve začnou, když do jeho banky vtrhne maskovaný muž s puškou a nejnovějšími věcičkami, které ruší telefony a veškerou elektroniku. Akční scény jsou působivé. Willis je dokonalý. Grillo do Willise ještě má daleko, ale i na něj se dá dívat. [399. hodnocení, 35. komentář, 38%] ()

Hemlock 

všechny recenze uživatele

No to jsem si zase naběhl... Herecké obsazení velice lákavé, ale to je konečná. Viděl jsem řadu béčkových a možná i nějaký ten céčkový film, jež obsahovaly více akce a méně nudy. Nejvíc mě pobavil hlavní padouch, který většinu filmu trénoval střelbu, vypadal u toho jak profík a při finální přestřelce to asi valil slepýma, nebo se blbě vyspal - tak, či tak, na soutěž ve střelbě bych ho nenominoval. Za nápad tomu mrsknu jednu hvězdu, ale víc ani ťuk... ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Průměrný béčko, kvalitou naprosto totožný s tím, co Willis poslední dobou točí. Pokud by filmu něco slušelo, tak mnohem lepší a propracovanější scénář. Všechno se tu totiž stane hrozně rychle a způsob, jakým hlavní hrdina vypátrá padoucha, je vyloženě naivní. Neškodilo by taky, kdyby se člověk o postavách něco dozvěděl. Třeba motivaci padoucha divák až do konce filmu nezjistí. Herci jsou sympatický a Johnathon Schaech je ve svých skoro padesáti letech ve slušný formě a zasloužil by si vlastní film. Celkově nevím, proč bych se z toho filmu měl hystericky hroutit, dají se vidět i horší kousky. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama