Reklama

Reklama

Trollové a kouzelný les

  • Norsko Troll - Kongens hale (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Odpradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Nikdo z nich nežere děti, ani nedrtí kameny. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma. Někdo má jednu hlavu, někdo dvě a někdo tři hlavy, někdo je trochu kouzelný a jiný vůbec, z někoho jde trochu hrůza, když se špatně vyspí, někdo už začíná věkem kamenět. Kryjí se před sluncem a dobře se baví. Jednoho dne ovšem oblíbený král kvůli zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství. S pomocí přátel musí projít zakázaným kouzelným lesem, až na hranice světa trollů a lidí, získat zpět králův ukradený zkamenělý ocas a do tří dnů ho přinést zpátky. Pak králova kletba pomine. Trym byl vždycky jeden z nejveselejších trollů, teď ale musí legrácky stranou. Stojí před ním les plný nebezpečí, nástrah a trollích strašidel. (Bontonfilm)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (10)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Veľmi chabé animované predstavenie. Rozprávka plná infantilných scén, dosť značných nechutností, animácií na úrovni priemerného televízneho seriálu, nedotiahnutých a aj dosť zbytočných charakterov jednotlivých postavičiek a tiež aj nevýrazný hudobný podmaz. Asi som od toho nečakal nejako veľa, ale aj to málo ma sklamalo. V rámci žánru len trápny podpriemer, ktorý vo výsledku nemá čím zaujať. 30 % ()

antolikopoli 

všechny recenze uživatele

Tak to bola pecka... Viem si možno predstaviť ako to beží v telke niekde v detskej izbe kde sa nato nikto nepozerá. Rozhodne nezaživne nudná vec ktorú človek starší ako pol roka nemôže dopozerať. Sám som to nedal ani na štvrtý pokus a to sa považujem za celkového fanúšika animovaných filmov a podobné sračky ma väčšinou dokážu solidne zabaviť. 1/10 ()

Reklama

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Animák ve kterém postavy brkají ,prdí a zvracejí a , který je tak vhodný pro maximálně 12 leté děti do toho si přidejte sexistické narážky (musíme najít ocas mého otce ocas mého otce nikdy nenajdeme) . Celé je to o tom , že jeden kripl má otce , který je král a je ve všem nejlepší a bratrance, který není král je ve všem druhý a štve ho to. Tak jednou toho otce sesadí a nechá zkamenět a prohlásí se králem dozví se to ten kripl a hledá otcův ocas ještě s jakousi čarodějnicí a dvouhlavým kriplem s inteligencí splachovacího zařízení. Vykrádá se zde jak Angry Birds (způsob jakým jedna postava cestuje) tak Shrek tuším 3 (scéna jak někoho poblije dítě) a dalo by se pokračovat a hlavní záporák se psem jsou nápadně podobní těm z animáku Scoob. 0 procent ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama