poster

Trollové a kouzelný les

 • Norsko

  Troll - Kongens hale

 • Kanada

  Troll: The Tale of a Tail

 • Slovensko

  Troll: Príbeh o chvoste

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Komedie

Norsko / Kanada, 2018, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • E lan
  *

  No to byla havárie. Král zkameněl, u toho mu upadl ocas, jeho syn pak bojuje a přátelí se s různými nepochopitelnými potvorami a u toho se stále prdí a krká. Navíc podprůměrná animace a špatný příběh... Brrr.(13.9.2020)

 • oveckaoa
  odpad!

  Animák ve kterém postavy brkají ,prdí a zvracejí a , který je tak vhodný pro maximálně 12 leté děti do toho si přidejte sexistické narážky (musíme najít ocas mého otce ocas mého otce nikdy nenajdeme) . Celé je to o tom , že jeden kripl má otce , který je král a je ve všem nejlepší a bratrance, který není král je ve všem druhý a štve ho to. Tak jednou toho otce sesadí a nechá zkamenět a prohlásí se králem dozví se to ten kripl a hledá otcův ocas ještě s jakousi čarodějnicí a dvouhlavým kriplem s inteligencí splachovacího zařízení. Vykrádá se zde jak Angry Birds (způsob jakým jedna postava cestuje) tak Shrek tuším 3 (scéna jak někoho poblije dítě) a dalo by se pokračovat a hlavní záporák se psem jsou nápadně podobní těm z animáku Scoob. 0 procent(24.10.2020)

 • antolikopoli
  *

  Tak to bola pecka... Viem si možno predstaviť ako to beží v telke niekde v detskej izbe kde sa nato nikto nepozerá. Rozhodne nezaživne nudná vec ktorú človek starší ako pol roka nemôže dopozerať. Sám som to nedal ani na štvrtý pokus a to sa považujem za celkového fanúšika animovaných filmov a podobné sračky ma väčšinou dokážu solidne zabaviť. 1/10(5.5.2020)

 • blondboss
  **

  Veľmi chabé animované predstavenie. Rozprávka plná infantilných scén, dosť značných nechutností, animácií na úrovni priemerného televízneho seriálu, nedotiahnutých a aj dosť zbytočných charakterov jednotlivých postavičiek a tiež aj nevýrazný hudobný podmaz. Asi som od toho nečakal nejako veľa, ale aj to málo ma sklamalo. V rámci žánru len trápny podpriemer, ktorý vo výsledku nemá čím zaujať. 30 %(26.1.2021)

 • Arsenal83
  *

  Rozprávka, v ktorej postavičky prdia a grgajú. Nechutné.(29.4.2020)