Ten pravý, ta pravá?

• USA Destination Wedding (více)

Keanu Reeves a Winona Ryder spolu v legendárním filmu Dracula vytvořili příběh velké, upřímné a čisté lásky. V komedii Ten pravý, ta pravá? do sebe vrazí jako věčně nepříjemní a nabručení samotáři na svatbě, kam prostě museli. Omylem se dají do řeči už na letišti během cesty a hned zjistí, že mají vlastně hodně společného: nenávidí ženicha, nevěstu, svatby a ze všeho nejvíc začnou nenávidět sebe navzájem. Oba by chtěli být úplně jinde, nejlépe sami a hlavně se navzájem nikdy nevidět. Jejich sarkasmus je na akci plné šťastných lidí, kteří se chtějí bavit, postupně od všech ostatních izoluje, až si prostě zbydou a musí si začít povídat. A když si s někým povídáte a pijete u toho víno, může se nakonec stát cokoliv. (Bontonfilm)

sun.eagle

Neotřele natočená komedie která stylem kdy mluví jenom hlavni dva hrdinové s dlouhými záběry připomíná spíše divadelní představení. Diky tomu jsem si jako fanousek Winony Ryder prisel na své... Kdyz uz stavite film na dvou lidech kteří neslezou se záběru tak tam musí být chemie, kouzlo osobnosti jakési charisma chcete-li a to jak Keanu tak Winona mají. Spoustu hlášek vynikne jen v angličtině a ztratí v překladu svou vtipnost a vypointovani ale za to film samozřejmě nemůže. Za Winonu, originalitu, optimismus, pozitivní naladu a chemii mezi hlavnimi hrdiny dávám plny počet. ()

attica

Výborný film, mnohými zrejme nepochopený. Páčilo sa mi civilné vystupovanie oboch hlavných predstaviteľov, dialógy boli cynicky vtipné a kto má rád tento typ humoru príde si na svoje. Rada si to pozriem opäť. To co je tu kritizované ,čiže dlhé dialogy a žiaden kvázi dej,považujem za plus,pretože presne pri takomto type filmu sa ukáže pravé herectvo. ()

GeorginaAnne

Destination Wedding není jednou z nejlepších ale ani nejhorších komedií... Je to místy vtipné, praštěné, cynické ale taky milé. Keanu a Winona spolu vypadají dobře, navíc Winona se snad vůbec nezměnila a vypadá pořád stejně dobře. Keanu si už asi nezopakuje to, co předvedl ve filmu Dům u jezera ale ani to moc nevadí. Mnohem více mu sedí role jako je John Wick (kterého miluju!)... Komedie to byla fajn. ()

splaty odpad!

To si jako opravdu někdo přečte scénář a řekne si: jo, tak tohle ještě moji kariéře chybí, přesně v takovem odpadu jsem si vždycky přál zahrát! Konečně nebudu muset skrývat moji lobotomii mozku!! ???? Výstižné komentáře: Kacenka_73 a Dave0006. ()

eaglestar

Éto spojler komplétny: Bla blá, bla, bla blá, blá bla, bla. Mrd, mrd. Bla blá, bla, bla blá, blá bla, bla. Cink, cink. ()

Dzunk

Za mě velmi dobrý film, který určitě stál za shlédnutí. Jednu hvězdičku však strhávám za iritující soundtrack a druhou musím strhnout za přehnané tlačení na pilu co se týče sarkasmu hlavních postav i v situacích, kdy by stálo za to zvolnit, aby si mezi sebou postavy vytvořily nějaký náznak vztahu, když spolu mají na konec skončit (což je jasné už tak po prvních pěti vteřinách filmu). ()

borboleta

Asi musíte být také trochu mimoň, aby vás bavilo dívat se hoďku a půl na tyto dva mimoně. Alespoň tak si vysvětluji to, jak je zde film podhodnocen. Jejich divnost je podtžena ještě tím, že nikdo jiný ve filmu nemluví a ani na ně moc nereaguje, a vy pak můžete líp procítit, jaké je to být exot a jak funguje svět kolem vás bez vás a vy jste maximálně pozorovatel. Rozhodně to není žádná klasická romantická komedie, dokonce pochybuju o tom že to vůbec komedie je, protože místo záchvatů smíchu jsem se spíš jen trpce usmívala, nicméně já jsem byla spokojená a čtyři hvězdičky tomu bez obav dám. A to nejen za nejlepší sexuální scénu, kterou jsem za poslední roky viděla. ()

AdasBadass

Jo dobrá romantická komedie. Na tyto snímky se moc nekoukám ale sám momentálně románkem procházím tak proč ne. Dva odlišní lidé co se nesnáší a absolutně si nerozumí spojí svatba na kterou byli pozvání jen aby se neřeklo... U filmu jsem se i párkrát hlasitě zasmál. Občas zde byly pasáže kdy jsem se nudil ale jsem spokojený. Keanu je borec! ()

Tysca

Reeves snad nikdy nevyřkl (nevyhrkl) ve filmu tolik vět! Doufám, že se na to podívá Allen a ocení ho výzvou k něčemu lehce duchaplnějšímu. Winona byla trošku "zmuchlaná", ale stále jí to sluší. Za fotosyntézu a vousy přihazuju půl hvězdy navrch. ()

Oxytocin odpad!

Trapnost nad trapnost. Nudné dialogy. Vrcholem je ztvárněná delší šukačka na poli a řvaní přitom... nedokoukáno. Zbývalo asi 20 minut. Přesto už jsem to nedal... ()

McGuffin

Obdivuhodný pokus jménem Ten pravý, ta pravá? Destination Wedding je krátký příběh o lásce "co se škádlívá, rádo se mívá." Obdivuhodný proto, že jím též režírující Victor Levin zaplnil standardní délku a přitom se neděje nic než nepřerušovaný dialog. Žádná svatba, žádné letiště, žádné letadlo, žádný hotel, žádný ženich s nevěstou, žádné po svatbě, to jsou jen vypravěčské triky. Vypravěčův úkol pro jednoho muže a jednu ženu je prostý. Říct na sebe všechno špatné, trochu naslouchat, jak o sobě druhý říká všechno špatné, a přesto se zamilovat. Něco jako vzít Lepší už to nebude, oba hůř obléknout a sebrat jim všechna ta hezká místa a oblečení, muži na pesimismu ještě přidat a na ženě nenechat nitku suchého optimismu. A všechno slisovat tak, aby mezi slovy a větami nezbyla volná ani vteřina. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

ComTiCzech

Naprostá ztráta času. Hvězdička za herecké obsazení a pár povedených vtipů. Zbytek filmu je obrovská nuda a nepřehledná spleť nesmyslných konverzací. Záležitost, která by byla vhodná spíše ke čtení než ke shlédnutí. ()

Blackcream

Tak trochu jiný romantický film. Začátek vypadá úplně super, po chvíli nadšení trochu vyprchá, když mu dojde, že takhle bude vypadat celý film. Teď záleží na tom, kdo tomu chce dát šanci a kdo ne. Je hrozně jednoduché napsat, že film je shit a ztráta času. Ale když na to člověk přistoupí, tak si film užije. Stejně jako závěrečnou  (klasickou) scénu beze slov. ()

mirko123

Inšpirácia WoodyAllenom zjavná, chcelo by sa povedať až vykrádanie. Lenže, zatiaľ čo u Woodyho sú dialógy vtipné a duchaplné, tu sú rádobyvtipné a rádobyduchaplné, plné prázdnych floskúl. Holt, keď dvaja robia to isté, nie je to to isté. Bieda. ()