• Yoshimitsu

Co tohle bylo za megadebilní film? Stvoření v podobně úchylného králíka, který měl péro, že ním dokázal zabíjet lidi a jen vyřvával "fresh pussy". Kdybych byl asi pořádně zhulenej, tak bych se tomu i zasmál, ale normálně to byla děsná trapárna. Nic tam pořádně nefungovalo kromě vraždění, herci byli taky pořádně nechutní a lituji, že jsem si to vůbec pouštěl. Odpad!(17.12.2017)

Marně přemýšlím jestli jsem kromě některých filmů od Tromy viděl něco ujetějšího. Cca 10 lidí jede na chatu,ale tam je napadne nadržený zmutovaný králík s obnaženým penisem co říká věčně jen jedno slovo, které by se líbilo Zemanovi (ano je to kunda, ale on ten tvor to říká hanlivě). Na konec se zjistí, že těch králíků je více a někteří říkají i slovo Čurák (myšlen penis) a s němi to dělají někteří lidé. Prostě úlet do toho sledovat zmutovaného králíka s obřím ptákem co honí lidi a křičí do toho pořád P... je zábavné. Potěší i potitulková scéna kde se dozvíme, že si ten mladík konečně štrejchl. Navíc je zde hodně velká porce gore (urvané penisy , penis v oku, vypichlé oko apod.) 80 procent škoda,že zde nehrály členky Pussy Riot pak by to bylo dokonalé kdyby na ně křičel Pussy :-) a docela sranda, že to šlo do kin ve Finsku nedovedu si představit tu přístupnost prostě :-)(11.12.2016)

• patho666

Po technickej stránke niet čo vytknúť, škoda že film odrovnal totálne primitívny, trápny asihumor.(9.5.2017)

1 2 následující >>