Partia kamarátov z Fínska sa vyberie na výlet do opustenej chaty. Po ceste sa rozhodnú pomôcť trom chlapom, ktorým sa uprostred lesov pokazilo auto. Chlapi vyzerajú záhadne a nevyzerajú zrovna dôveryhodne, lenže v zasnežených lesoch sa skrýva omnoho nebezpečnejší problém. Následkom experimentu vznikol extrémne nadržaný mutant králika a človeka. Jediné, po čom túži, sú ženské genitálie a tých nemá nikdy dosť. A do jeho teritória práve pricestovali krásne mladé ženy, ktoré by mohli pomôcť ukojiť jeho túžby. - Maximální šílenost sú slová, ktoré zrejme môžu popísať tento horor najpresnejšie. Toto rozhodne nesadne úplne každému a hodnotenie sa bude pravdepodobne pohybovať velmi nízko, ale pre mňa je toto úplne najoblúbenejší druh humoru, aj keď ho sám takmer vôbec nepoužívam a v skutočnosti som slušňák. Keď však vidím takúto nechutnú buranskú zvrátenosť na plátne, som v siedmom nebi. Všetko sa tu stretlo úplne perfektne. Neopozerané prostredie, zvláštny jazyk, sympatické postavy s medzikultúrnymi vzťahmi na úrovni, asi najlepšie skomponovaná hororová hudba, ktorú som počul odvtedy, čo som videl It Follows ( tu je trochu škoda, že je použitá zrovna v tomto projekte, pretože by poslúžila excelentne pre horor s paranormálnou tematikou ), vtipné zápletky a v neposlednom rade nie úplne najhoršie masky. Potešilo ma aj nespočetné množstvo hlášok a celkom dobre viditelná súhra medzi postavami, takže bez problémov dávam plnú, pretože som sa ani na sekundu nenudil a taktiež tu je hodnotenie už dopredu znížené vďaka frajerom, ktorí tomu dali odpady bez pozerania. Rok 2015 som považoval za dosť slabý v rámci hororu, ale v druhej polovici roku 2016 a s príchodom viacerých očakávaných zahraničných projektov na Slovensko sa môj dojem z tohto roku stále zlepšuje a to ešte stále neprišlo všetko. Ak máš rád odlahčenú hororovú zábavu a nebaví ťa dookola sa pozerať na Zombie naháňačky, ktoré majú byť vtipné, skús zmenu. A tým nemyslím Air Bank, ale Bunny the Killer Thing.(3.11.2016)

Fínsky "splatter" pre diváka, ktorý ani omylom nemá záujem sledovať niečo "seriózne". Aj mne sa stáva, že narazím na horor podobného rangu, nepochopím dôvod jeho vzniku, a tak bez milosti šmarím "odpad". Nemám to nikomu za zlé, no pravda je taká, že z pohľadu subžánru, ktorý má jasne stanovené prvky (ktoré bohužiaľ nie každý dokáže oceniť), splnil čo si predsavzal. Ja osobne som sa dostatočne bavil a názor iných ide tento krát úplne stranou, lebo oni samotní vlastne ani nevedia, čo sledovali, čo mali očakávať. Zajeby dobré, situačný humor vyšiel, vyslovene trápne mi neprišlo nič, keď sa objavilo nejaké to gore, dokonalé síce nebolo, no za tvorcov tohto snímku som sa hanbiť nemusel. Pred pár dňami vyšiel "Cat Sick Blues", slasher o degešovi s degenerovaným vibrátorom, tu je to králik s obrovskou cicinou, ktorý žerie pičky. Oba filmy sú dementné, o tom niet pochýb, no tento v sebe nemá ani štipku "vážnosti", na nič sa nehrá, tak prečo mu nezmyselne krivdiť, keď sa od začiatku prezentuje ako úplný úlet?? - 65%(4.11.2016)

,,Čím jsou plněné tyhle masové koláčky?",,Čím? Masem." Asi nejslušnější vtip v ujeté ptákovině na sněhu, která je snad i o něco zvrácenější, než produkce Tromy. Variace na Wellsův Ostrov dr.Moreaua. Člověk, zmutovaný v obřího králíka s megaobřím penisem, lítá po lese a hledá dolík pro svůj kolík. Snad pouze z jeden z černochů má penis ještě delší a dokáže ho zdatně použít jako zbraň. Mezinárodní obsazení připomíná posádku StarTreku (Číňani jsou dnes už opravdu všude). Jinak se tu hodně běhá, řve, stříká krev (i další tělesné tekutiny), rozprskávají se hlavy, utrhávají nohy a vytrhávají oči. A jako zlatý hřeb, k přehlídce rozličných sexuálních praktik, je poněkud animální nevěstinec... Je to blbé, až je to zábavné - třeba autonehoda policistů nemá chybu!(6.3.2017)

• Yoshimitsu

Co tohle bylo za megadebilní film? Stvoření v podobně úchylného králíka, který měl péro, že ním dokázal zabíjet lidi a jen vyřvával "fresh pussy". Kdybych byl asi pořádně zhulenej, tak bych se tomu i zasmál, ale normálně to byla děsná trapárna. Nic tam pořádně nefungovalo kromě vraždění, herci byli taky pořádně nechutní a lituji, že jsem si to vůbec pouštěl. Odpad!(17.12.2017)

Nie je to vôbec zlé. Film je technicky spracovaný na veľmi dobrej úrovni, páčila sa mi kamera aj strih a ten Black Metal sa mi pri tom dobre počúva. Ak spomeniem scenár, je to nezmysel za nezmyslom - ale v prípade tohto vydareného filmu to dôležité ani nie je. Pri filme by mal človek vypnúť mozgové bunky a baviť sa nad tými nápadmi, ktoré nám priniesli tvorcovia a to ostatné vynechať. Pre mňa zábavný splatter, ktorý mi dokázal zlepšiť náladu aspoň na tých 85 minút.(23.3.2018)

• - Po titulkách nasleduje ešte jedna scéna. (TomX2)