Alone Together (TV seriál)

Komedie

USA, 2018, 6 h 9 min (Minutáž: 20–22 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• zdepapepa

Nebýt Crazy Ex-Girlfriend a stand up výstupů Esther Povitsky na YouTube, asi bych o této show nevěděl. A tolik by se nestalo. Vtipů, ze kterých bych se válel po podlaze, tam je asi jako jehel v kupce sena a hledají se zhruba stejně snadno. Většinu času se jedná hlavně o second hand embarrassment a #relatable hlášky a situace, které jsou ale dohnány často k tak absurdním. že se všechno sžití s postavami ztrácí. Seriál tak zachraňuje chemie ústředních hrdinů, kteří se často dohadují jako Vitriolic Best Buds nebo jako An Old Married Couple a opakovaně odolávají tropě Will They Or Won't They.(25.3.2018)

Esther žije u svého kamaráda Benjiho a pálí po jeho bratrovi. Ester a Benji jsou fajn, hlavně Ester, pokud ignoruju tu natvrdlost. Hlavní duo mi docela sedlo a stejně tak i humor. Překvapila kolísavá kvalita epizod, kdy jedna bavila hodně a další skoro vůbec. Druhá série byla ohlášena, což mě trochu zaskočilo, protože sem to nečekal.(16.4.2018)