Nakrmte někdo Phila

(seriál)
  • USA Somebody Feed Phil
Trailer
Dokumentární
USA, (2018–2022), 27 h 44 min (Minutáž: 45–63 min)

Série(6) / Epizody(32)

Tvůrce populárního sitcomu Raymonda má každý rád Phil Rosenthal poznává na svých cestách kuchyni a kulturu měst jako Bangkok, Lisabon, Mexico City a řadu dalších. (Netflix)

Trailer

Trash

Phila a jeho kukuč že nejde nemilovat? Ale jde, ty jeho věčně vyvalené oči a přehrávané hýkání nadšením jde přímo nesnášet. Nestává se často, aby mi při sledování dokumentů o jídle bylo trapně... ()

Trsto

Na toto som narazil len náhodou, švagor povedal, že majú fajn dokumenty.. a ja mám rád tv paprika a všetko čo súvisí s varením a sledujem všetko čo nikdy v živote pravdepodobne neochutnám.. No a Raymond ma dostal... už prvou časťou a úžasnou Brazíliou a tými farbami a jedlami ...fakt, ak máš rád varenie a medzinárodnú kuchyňu .. chceš sa dozvedieť čosi tak si to pozri ()

Pethushka

Nádherné cestování za jídlem. Celé je to o lidech, kteří milují jídlo v čele s jedním, který během jedné cesty a zároveň epizody dokáže prohlásit i tři jídla za ta nejlepší na celém světě. Ach, jak já ho chápu! Phila a jeho kukuč prakticky nejde nemilovat. ()

tompaulman

Většinou hodně zajímavé cesty za jídlem se sympatickým průvodcem.V každém díle jsem se dověděl něco nového a našel jsem něco, co mě překvapilo. Jediné slabší epizody byly v Londýně a v Dublinu. Na druhou stranu, muselo být těžké něco natočit v zemích, které nejsou zrovna pověstné gastronomií, kde k obědu žerou sendviče, a kde si jako přílohu k risottu dávají umaštěné smažené brambory :D ()