Astaroth12

Keď som dopozeral México Bárbaro 1, tak som si povedal, že do dvojky nepôjdem, lebo to bude taká sračka ako jednotka. Lenže dnes mi drblo a mal som chuť na niečo šialene a bláznivé a tak, že skúsim. No skúsil som a výsledok je o čosi lepší ako jednotka, aby som bol presný o 1*. Ja toto, ale nepochopím, niektoré poviedky tak super začali ako hned prvá o vojakovi a vzápätí sa tam zjavil, akože diabol v hroznom prevedení a bolo dobojované. A to by som mohol pokračovať, ale na to nemam ani náladu ani čas. Najlepšou poviedkou u mna bol satansky rituál a vzápätí slušná splatter jazda, ktorá sa, ale tiež neobišla bez chýb V tomto prípade to boli hlavne triky, tie boli fakt na zaplakanie, ale i tak to bola najlepšia poviedka. To už o niečom svedčí. Slabé 2*. ()

JASON_X

Dám za tři, ať nežeru, ale jednička mě bavila víc. Z tohohle cyklu se mi nejvíc líbila povídka Vitriol, a pak ještě celkem ta první, o nespravedlivé vojenské popravě. A zatímco píšu tenhle komentář, zbytek mi už pomalu vyšumívá z hlavy. Buď byly příběhy příliš groteskní, nebo příliš křečovitě "rádoby" šokézní, namísto aby byly především horrorové. ()

Kudly4

México Bárbaro II, opět 8 povídek, o půl hodinky kratší, opět velké díky za titulky "olasek". První povídka - "Voják Juan" který je zabit neoprávněně a v pekle mu dá ďábel šanci se pomstít, rychlovka, solidní začátek - 3* Druhá povídka - "Odplata" frajerka byla zdrogovaná a znásilněná, porodila dceru, kterou pak utopila ? Nevím, každopádně slabá povídka - 1* Třetí povídka - "Pozole" (mexická polévka), příběh o dost úchylné rodince, s ještě úchylnějším tatíčkem, kterému připraví na narozeniny krásnou pomstu. Hodně Wtf povídka - 3* Čtvrtá povídka - "Ohnivé koule" vyloženě porno povídka, sexy (pěkný holky) a zároveň dost nechutný (kouření péra do krve) , tahle byla hodně fajn - 4* Pátá povídka - "Kyselina" příběh o modelce, která zjistí, že jí na jedné párty znásilnil fotograf, celkem nuda, nechápal jsem proč si znetvořila obličej, když ho stejně zabila - 2* Šestá povídka - "Nespi" tohle byla nejnudnější povídka, v hlavní roli dítě a klasický bu bu bu příběh. Tuhle jsem přetáčel, nedalo se - odpad. Sedmá povídka - "Už je čas" tahle mi přišla nejvíc amatérská. Dvě holky, které provedou kletbu na své nenáviděné kamarádky. Stříkající digitální krev, sice pobavilo, ale to je asi tak všechno - 2* Osmá povídka - "Exodontia" tady to Ortega napravil, jelikož v jedničce to byla od něho nejslabší povídka, ve dvojce jasný vítěz. prostituce, drogy, špína, hnus, ustřihnutí prstu TOP scéna, spousta krve. Za mě asi i nejkrutější povídka z obou dílů - 5* Sečteno, podtrženo 2,5. No, Lepší jak jednička to celkově asi není, tam jsem odpad povídce nedal, ale zde zase byla 5* + celkově o půl hodiny kratší. No, nebudu zlý a tu trojku, ač slabší, tak dám. México Bárbaro III, prosím !! (17. hodnocení, HD) ()

Morholt

Podobně jako u jedničky mě tématicky bavily všechny povídky. Jen to zpracování bylo tentokráte horší. Nespravedlivě popravený voják mstící se ze záhrobí se mi líbil. Terorizovaná rodinka vyřizující si účty s tyranským otcem byla dokonce parádní. Na scénu se dostal můj oblíbený holčičkový duch, ačkoliv tady to mohlo být lepší. No a chuťovka s puberťačkami a mocnostmi pekelnými byl také fajn. Ten zbytek mě nijak zvlášť, což je třeba u pekelného porna trošku škoda. celkově čistý průměr. 50% ()

ricci.s

Antológia, 8 poviedok. Prvá (Juan) o navrátilcovi z hrobu neurazila ani nezaujala. Druhú (Paidos Phobos) o jebnutej matke a duchovi by som nazval najväčšou sračkou celého filmu. Tretia (Potzonalli) konečne potešila, psycho rodinku a kanibalskú porcovačku totiž nikdy neodmietnem. Štvrtá (Fireballs) je len priblblá erotická komédia s nadržanými satankami, ktorá sa vážne brať nedá. Piata (Vitriol) o traumatizovanej ženskej sa pokúsila zaujať skôr psychologicky... ale nezaujala. Šiesta (Do Not Sleep) o chlapcovi, ktorý až príliš veril poverám svojej babky, vyzerá spočiatku nádejne, ale vyvrcholenie mohlo byť intenzívnejšie. Siedma (Its About Time) je opäť vtipný splatter o satanskej pomste, ktorý viac potešil ako nepotešil, len treba odpustiť poriadne amatérske triky. A posledná ôsma (Exodontia) je úplný vrchol a to najlepšie, čo antológia ponúka. Drogový, halucinogénny trip s perfektným spracovaním. Takže 3 a 8 - super, 2 a 4 v podstate blbosti, ostatné priemer. Na 3 to vyjde, ale jednotka sa mi zdala o niečo lepšia, čo sa vlastne dalo čakať. ()