Mladý chlapec má pred sebou len jeden cieľ - basketbalové finále v Paríži. Práve v ten deň sa však musí starať o svojho dedka Rolanda, ktorý je veľmi milý a vtipný pán, občas však kvôli Alzheimerovej chorobe býva trošku dezorientovaný. On sa však odmieta vzdať svojho sna a rozhodne sa, že na finále do Paríža sa dostane za každú cenu, aj keď by tam mal ísť aj s dedkom. (RTVS)

Arsenal83

Alzheimer sa dostáva do filmov čoraz častejšie a nečudujem sa, mnoho ľudí by najradšej postupne na všetko zabudlo. V podstate je Alzheimer choroba, ktorá postihuje viac okolie nemocného než jeho samého, keď tomu je už všetko jedno. A tento mal to šťastie, že ho zaujímal hlavne výsledok jedného futbalového zápasu. Táto komédia prináša milé aj vtipné momenty a na konci aj niečo na dojatie, ale nič extra silné. ()

slunicko2

S úsměvem o Alzheimerovi. 25letý Rayane Bensetti (vnuk Jean Baptiste) zajistil, že jsem měl na koho koukat a celé to bylo takové příjemně nezávazné. Tak akorát na tři hvězdičky. ()

greigor

Místy trochu vážná komedie, která v člověku vzbuzuje obavu, že taky může skončit s Alzheimerem. Nebejt příšerný 10minutový pasáže s basketbalem a fotbalem na konci, dalo by se uvažovat o vyšším hodnocení. Takhle 3*, a to hlavně díky výbornýmu Lhermittovi. ()

Johnny.ARN

Lebo zavesiť mu na krk tabuľku so všetkým potrebným je blbosť, že? Tlak na emócie, chorôbka, tragédia a jeden športový sen zo sveta zberačov, Absolútne nič, čím by ma ten film zaujal. Jedna len za Porsche. 1 z 5 ()