Dokumentární film o celé kariéře dua Daft Punk od počátku devadesátých let s jejich první skupinou Darlin ', až po vydání alba Random Access Memories a následné ocenění Grammy v roce 2014. Sledujeme, jak umělci stavěli svou hudbu, svůj obraz a všechny aspekty jejich inspirace. Film kombinuje vzácné archivní záběry a exkluzivní rozhovory s jejich nejbližšími spolupracovníky, kteří mluví o své práci s Daft Punkem. Mezi ně patří osobnosti jako Pharrell Williams, Giorgio Moroder, Nile Rodgers a Michael Gondry. Pro dokument nebyl vytvořen žádný nový záznam Daft Punku, film využívá pouze jejich archivní záběry. (orkadimenza)

Qer

Jsem opravdu velkým fanouškem Daft Punk a dokument odkrývá spoustu zajímavých faktů a informací. Už jsem ale viděl i lépe zpracované a podrobnější dokumenty, které nepostrádaly dramatický přesah a celkově větší hloubku. Natočit dokument o žijící kapele, která si navíc striktně udržuje svoji anonymitu, není zcela jednoduchý úkol a Unchained je natočen povedeně, byť je občas (záměrně) nechronologicky sestříhán. Pro fanouška skvělý dokument, pro obyčejného člověka naprostý průměr, který trochu postrádá kapitolu o budoucnosti kapely. ()

Skripper

Daft Punk nemá chybu, ale dokument mi zpracováním moc nesedl. Každopádně stojí za shlédnutí už jen kvůli zajímavým informacím. ()