Zoufalá žena v domácnosti se snaží krýt svého syna, vraha vlastního otce. (AMC Czech)

kolemjdouc

Španělé fakt srandu neumějí.A hlavně když tam figuruje ústřední motiv :jak se zbavit mrtvoly.Něco jiného byl film Operace Camarón. ()

anderson

ČESKOSLOVENSKÁ VOD PREMIÉRA: VAPET = 29.1.2021, réžia českého znenia (Studio GRANT pro VAPET 2020) = PAVEL POKORNÝ - Ak komédia nie je vtipná a ostáva len znôškou podivností, ktoré sú absolútne nefunkčné, mali by sa tvorcovia nad sebou veľmi hlboko zamyslieť. (29.1.2021) ()

Hugho

Nenáročný film, ktorý sa na nič nehrá a typicky španielsky šarmantným spôsobom nenásilne* celkom dobre zabaví, príjemná čierna komédia. Je osviežujúce vidieť iné klišé, než tie bežné. *na ten počet mŕtvych to asi nie je úplne presné slovo. PS. Vzhliadnuté druhý krát a pridávam ešte pol hviezdičky za krátke, ale na katolícke Španielsko neuveriteľné scénky s farárom! Odporúčam sledovať zľahka ovínený, ale zdôrazňujem - zľahka! ()

Johnny.ARN

Ja týmto španielčinám stále neviem prísť na chuť. Niečo mi tam pride také..neviem, rušivé? Dobre sa na to pozeralo, zase také uletené a prestrelené, ale aby ma to oslovilo a zobralo dekel, no to asi ne. 1 z 5 ()