Reklama

Reklama

Vraždy podle Agathy Christie - Série 2 (2013) (série)


Proč nepožádali Martina? (S02E04)

(epizoda)
  • Francie Les Petits meurtres d'Agatha Christie : Pourquoi pas Martin ?

Obsahy(1)

Poslední slova zavražděného... Epizoda z francouzského detektivního cyklu podle Agathy Christie. Romantická procházka po útesech se pro Avril stane začátkem dalšího případu. Najde člověka, který jí doslova zemře v náručí. Nedá jí to... muž má v kapse fotografii překrásné ženy. Byla to osudová banální nehoda, sebevražda nebo vražda? A co to říkal, než vydechl naposledy? Koho měli o co požádat? Při vyšetřování Avril nechce stát stranou. Komisaře Laurence zajímá však nejdříve totožnost mrtvého muže pak teprve žena na fotografii.
Avril se vrhá do pátrání po hlavě, Laurence s chladnou hlavou profesionála, a přesto se oba ocitnou ve smrtelném nebezpečí, ze kterého je zcela nečekaně zachrání... (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slabé, ale nikoliv zdraví nebezpečné, tenhle seriál, který přesunul Poirota do francie a z Poirota udělala jakéhosi divného francouzského detektiva má i mnohem horší části. Pořád ale absolutně nechápu, proč raděj nenajali slušného scénáristu a nenapsali příběh nový, tohle je asi jako když se vám ve vinotéce pokouší podstrčit krabičák, akorát na něj nalepí etiketu z flašky za dva tisíce. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama