poster

Johnny Párátko

 • italský

  Johnny Stecchino

Komedie

Itálie, 1991, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pokryvac
  ****

  Príjemná talianská komédia absolútne podhodnotená na csfd (imdb je k tomuto filmu omnoho prívetivejšie). Jedná sa o klasickú benigniovku v štýle oceňovaného filmu Monštrum, takže je pre mňa záhadou ten priepastný rozdiel v hodnotení medzi týmito dvoma filmami. Nenechal som sa odradiť nízkym hodnotením, veril som Benigniho schopnostiam a nesklamal som sa. Pitvorenie Benigniho v tomto filme nijak neprekračuje hranice znesiteľnosti a humor takisto nie je hlúpy. Záverečná scénka na verejných toaletách je štýlová a vtipná paródia na klasické mafiánske filmy. Dostal som, čo som očakával - zaslúžené 4*.(11.5.2016)

 • Navaran
  ***

  Tenhle film jsme viděli celá rodina, když mi bylo asi 10 nebo 11 a všichni jej úspěšně zapomněli, jen já si ho pamatovala dokonale..... tři roky jsem to vždy vytasila, a dohledávání názvu bylo ještě složitější, jelikož jsem si sice pamatovala film, ale nevěděla jsem, kdo tam hrál, z jaké země ten film byl. Před týdnem jsem to vyzjistila, proto mi promiňtě mé tři hvězdičky. Ve srovnání s ostatními filmy, které jsem já sama hodnotila na tři hvězdičky, je tento film odpad, jenomže já si je prostě z těhto důvodů nemůžu odpustit ;-)(25.2.2010)

 • ic
  **

  Dosti rozporuplný film s mnoha velmi dobrými vtipy, ale založený hlavně na dvousmyslech, je tedy jen na vás, jestli se vám líbí tento druh humoru, pokud ano, tak si rozhodně čas udělejte. Hlavním problémem je ale začátek... prvních zhruba 40 minut nestojí za nic, film je zajímavější až od momentu, kdy Dante přijede do Palerma, do té doby jsem se hodně nudil a chápu, že mnohé to musí zákonitě odradit. Pokud se však díváte jen na ten zbytek, tak jsou to 3*, jinak jen 2.(19.7.2005)

 • Anderton
  ***

  Znova musím zopakovať, že naše televízie sú už natoľko komerčné, že na komédie, akým je napríklad Johny Páratko už v nich nikdy nenarazíme. Na takej JOJ Plus by to mohol byť film dokonca na prime time. Film som videl až po Monštre, takže som nebol až tak nadšený, ale na druhej strane vznikol ešte pred ním a Begnini sa režisérsky iba rozbiehal. Nepotešil ma koniec, veľmi by som mu to šťastie doprial navždy. Ak si teda dobre naňho spomínam.(2.9.2012)

 • Martin741
  ***

  Reziser Roberto Benigni /Mimo Zakon, Noc na Zemi, Asterix a Obelix -Detritus/ natocil celkom sympaticky film o soferovi autobusu. nema stastie v zivote, ale spozna krasnu babu. Film ma dobre tempo, dialogy a talianske realie potesia. Roberto Benigni je pred aj za kamerou a Sal Borgese /Suda a Licha, Kdo Najde pritele, najde poklad/ odviedol dobru pracu. 69 %(23.6.2015)