Blood Machines (festivalový název)

Blood Machines

Sci-Fi

USA, 2019, 50 min

Philip Lozano

Scénografie:

Julien Richard

Cool. Téměř hodinový videoklip, mix Blade Runnera, Mad Maxe, Metropolis a Mycelia Vilmy Kadlečkové.(1.2.2020)

Vizuál za plnou palbu (pokud se vám už tenhle styl neokoukal), hudbou jsem až tak nadšen nebyl a děj, postavy a dialogy nudné a zbytečné. Jestli se na těch posledních položkách v budoucnu nezapracuje, tak příště prosím zase jen párminutový videoklip.(6.2.2020)

#MeToo goes to (synthwave) eighties space. Dokud režijní duo sází čistě na (ne)Carpiho a vizuál, tak to funguje. Mnohdy to má dokonce nebývalé grády. Ostatně jako v jedničce. Jenomže s nabobtnáním stopáže přichází i snaha o zaramování do jakože pojetí sci-fi osmdesátkového echt VHS béčka; tedy včetně (ne)děje, (ne)dialogů, (ne)hrajících (ne)herců apod. A v ukočírování těchto aspektů jsou Ickermani zcela bezradní až nechtěně směšní.(1.2.2020)

Klobouk dolů před Sethem Ickermanem a jeho týmem, za vybrané peníze z Kickstarteru natočili film s úžasným audiem a hlavně vizuálem, který mě neskutečně bavil. Audio vizuál sice předčil příběh na plné čáře, nic jiného jsem ani nečekal. Film vyloženě pro úzkou skupinu lidí. [Kino Lucerna Future Gate Festival 2020](31.1.2020)