Reklama

Reklama

Rosamunde Pilcher


Zeptej se srdce (E99)

(epizoda)

Obsahy(1)

Sherbertonovi jsou velmi zámožnou a vlivnou rodinou. Především díky jejich podpoře je otevřen nově zrekonstruovaný kostel v místní farnosti a vdova po siru Henrym Sherbertonovi, lady Nicole, má tu čest slavnostně odhalit pamětní desku. Starý rodinný přítel, kapitán Gregory Taylor, na ceremonii chybí, právě se totiž účastní vyšetřování Královského námořnictva – nadporučík Duncan Fraser byl obviněn, že svévolně opustil své stanoviště na můstku a způsobil tak srážku lodí. Duncan je shledán vinným a s okamžitou platností je propuštěn z námořnictva. Pouze on a Gregory Taylor vědí, že nehodu způsobila Gregoryho nepozornost – kapitán ovšem kdysi zachránil v Iráku Duncanovi život, a ten vzal proto vinu na sebe, aby splatil svůj dluh. Duncan byl celý život mariňákem, nyní přišel o práci, a protože Sherbertonovi právě hledají rodinného řidiče, Gregory navrhne, aby se jejich novým šoférem stal právě Duncan Fraser... Lady Nicole Sherbertonová žije v rodinném šlechtickém sídle pouze se svou tchyní, lady Claire, jen občas je navštíví Claiřin hamižný synovec William. Gregory Duncanovi prozradí, že sir Henry zemřel na infarkt v posteli milenky Debbie. Duncan si svou upřímností a svérázným humorem brzy získá přízeň Claire, s Nicole si však do oka nepadli, v žádné z jejich konverzací nechybějí provokace, a tak se po pár dnech rozhodne Duncan sídlo Sherbertonových opustit. Těsně před jeho odjezdem však vniknou do domu lupiči. Nicole je pod pohrůžkou smrti donucena vydat šperky, pak ale zasáhne Duncan, a lupiči se musejí dát na útěk. Té noci se vztah Nicole a Duncana změní – Nicole si přeje, aby zůstal. Oba mladé lidi to k sobě stále více přitahuje, brzy se nechají strhnout vášní a stávají se z nich milenci. Vzápětí však čeká Nicole překvapení, Gregory ji žádá, aby se za něj provdala. Nicole si nechá čas na rozmyšlenou, srdce jí však napovídá, že Gregoryho si nikdy nevezme... (TV Prima)

(více)

Recenze (6)

Wiikii odpad!

všechny recenze uživatele

Velmi slabé, sice nejsem nadšenec romantických filmů, ale tohle bylo slabé i na mě. .. Jako by autor okopíroval vše co má mít průměrné romantické drama a dal to sem. .... Odpad! ()

zdeny99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pornofilm pro ženské publikum se vším všudy, co do takového filmu svého žánru patří (přepychový zámek kousek od překrásného pobřeží, zajímavý a zřejmě i krásný řidič paní domácí, který ji ochrání před lupičem a tím ji vlastně získá). Vše je to tak umělé, snobské, ale přesto nádherné. A ze všeho nejkrásnější je ta atraktivní milfka v hlavní roli, Katja Weitzenböck, které bylo tou dobou 44 let. [268. hodnocení, 17 komentář, 15%] ()

laik_60 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z námorného dôstojníka osobný šofér bohatej "lejdy" a vzápätí aj úspešný "oplodňovač" ,,,, ts ts ,,, toľko šialených náhod v tom scenári, že mi už iba ostáva otázka, kurnik šopa, tie cesty na pobreží s výhľadom na more sú jednosmerky ? nemám šajnu ako sa tam vyhnú dve autá idúce proti sebe. :). ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama