poster

The Great Flamarion

Drama / Film-Noir

USA, 1945, 78 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • EdaS
  ****

  Majestátní von Stroheim je hlavní atrakcí víc než solidního noiru. Vizuálně ještě ne tak propracované jako pozdější Mannovy kousky, ale ani to moc nevadí.(10.4.2010)

 • liquido26
  ****

  3,5 Nechápu, proč tvůrci využili retrospektivního vyprávění. Myslím si, že to bylo jenom na škodu, protože sice nás to prvních několik minut drží v napětí, o co půjde, ale pak když se příběh rozjede, tak si to každý velice snadno domyslí, protože se nejedná o výjimečného, co by se nedalo předvídat dlouho dopředu. Tím pro mě tenhle film trochu ztrácel. Jinak to ale mělo solidní atmosféru, no a Stronheim byl vynikající, stejně tak jako ta děvka, která si vyloženě říkala o to, aby jí někdo sejmul :-)(16.8.2010)

 • Martin741
  ***

  Nicim vynimocny noir film, ktory ma len slabe tempo - ako jo, zo zacuiatku je tempo dobre a divaka drzi v napati toho, co msa budediat. Ale potom nastupila priserna nuda, najma v strede filmu sa fakt nedialo nic, Erich Von Stroheim to sam nedokazal utiahnut, negativom je hodne predvidatelny dej. Nicim vynimocny film, len dalsia nudna noir zivacka . 55 %(11.10.2017)

 • Kopecky4
  ***

  Na celé čtyři hvězdičky tomu přece jen něco chybělo... a hlavně mě překvapilo, že ze čtyř výstřelů publikum a lidi v zákulisí slyšelí a reagovali jen na poslední dva... a i přesto ji postřelený Stroheim ještě stihne dorazit. :) 3.5 *.(24.12.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace