Rány

• Velká Británie Wounds (více)

Will (Armie Hammer) má poklidný život, půvabnou přítelkyni (Dakota Johnson), pracuje jako barman v příměstské čtvrti v klidném baru, kde se kromě občasných šarvátek hostů toho moc neděje. Vše se ale změní ve chvíli, kdy si jeden z hostů zapomene mobil. Série následujících události podněcuje Willovu zvědavost až na hranici, kdy si není jistý sám sebou. Je vše, co vidí, jen výsledek vlastní představivosti, nebo se svět skutečně zbláznil? Atmosféra a postupné vygradování příběhu dovoluje divákovi si na stejnou otázku odpovědět sám. (notozjano)

Duffman 97

Psychologický thriller s dobrým nápadem, který se ale absolutně utápí v naprosto příšerném scénáři. Tvůrci měli s hlavním protagonistou dobrý záměr (snaha ho v očích diváka pohoršit prostřednictvím svádění kamarádky) ale naprosto otřesně to podaly. Jinak je celý film nezáživný, málo psycho a o strašidelnosti nemůže být ani řeč. ()

Adri.

Téměř celý film jsem si říkala, jak to, že je zdejší hodnocení k tak originálnímu a zajímavému filmu tak skeptické. Jasně, nesmyslné chování postav, nejvíce tedy té hlavní, bylo sice chvílemi do očí bijící, ale i tak jsem byla připravena jít s hodnocením celkem vysoko. Ale pak přišel konec a já si řekla: "Co to jako mělo být?" Pořád jsem čekala, co z toho vyleze, jak se to všechno vysvětlí a jak to dopadne... a ono nic. Takže to nakonec byla vlastně taková splácanina, sice s pár dobrými nápady, ale bez hlavy a paty. Zdejších 40 % odpovídá. ()

1308boddah odpad!

Celou dobu si řikám WTF? Po konci byla potřeba zkouknout znovu pár "důležitých" scén, jestli mi něco neuniklo. Ale neuniklo, je to zkrátka sračka.  S lepší pointou by určitě bylo lepší hodnocení. ()