Sběratel Ruben Brandt

• Maďarsko Ruben Brandt, a gyűjtő (více)

Slavný psychoterapeut Ruben Brandt je nucen uloupit 13 obrazů klasických mistrů ze světových galerií a soukromých sbírek, aby zaplašil příšerné noční můry, které ho začnou po smrti otce sužovat. A tak se svými čtyřmi nevšedními pacienty vytvoří neohrožený gang lupičů, kteří v pravidelných intervalech úspěšně vykrádají nejslavnější muzea - Louvre, Tate, Uffizi, Hermitage a MoMa. "Sběratel" se záhy stává nejhledanějším zločincem planety, na jehož dopadení je vypsaná obrovská odměna, která se blíží stovce milionů dolarů. Po celém světě jej pronásledují gangsteři a lovci hlav. Kartel pojišťoven pověří Mika Kowalského, soukromého detektiva a odborníka na krádeže uměleckých děl, aby tento případ vyřešil. (Cinemax)

rigby

V poslední době jsem viděl několik maďarských filmů, které mě příjemně překvapily. A tak jsem neváhal a využil možnosti vidět i tento snímek, ačkoli animáky jinak nemusím. Nicméně tento sliboval něco jiného, než běžná hollywoodská produkce. Ale byl jsem silně zklamán. Neříkám, že to je špatný film, svoje diváky si určitě našel a najde, ale já mezi nimi nebudu. Hudba se mi moc líbila, kreslené akční scény ale vůbec. A nebylo to tím, že byly kreslené, i hrané by mi připadaly bezduché. ()

Ondak

Film je spíše uměleckým dílem než standardním filmem. Zajímavý vizuál doprovází výborná hudba. Bohužel, ale děj filmu byl moc jednoduchý a nezajímavý. Možná za to může konec, který byl pro mě strašně nedotažený. Styl filmu nesedne každému, je spíše pro diváka, který se rád kochá zpracováním. ()

milanekA

Pripadá mi to, že na csfd boduju najviac animované a prožidovské filmy... 75-85% často i podpriemernej kvality. Čím to bude??? ()