Znovu a lépe

Geniální student fyziky Stillman miluje svou dívku Debbie a je předurčen pro velké věci. Po roce známosti mu Debbie zčistajasna oznámí, že se s ním rozchází. Stillman se ale nevzdává. Udělá to, co by udělal každý génius se zlomeným srdcem. Se svým nejlepším přítelem Evanem přemýšlejí o tom, co  mohlo rozchod způsobit, kdy se to mohlo stát. Uprostřed toho všeho vymyslí jak zkonstruovat stroj času, který mu poskytne druhou šanci v lásce. Je jenom nutné dostat se v čase přesně do onoho kritického okamžiku... (JOJ Cinema)

Monisek

Napad dobry, ale tak strasne moc nedotazeny.... skoda. Ustredni dvojka fakt tuctova, bez chemie.. Sophie je sice pekna, ale tady priserne nevyrazna. Asa k politovani jako vzdy. Nebyt tam potrhly kamarad, tak to snad ani nedokoukam... ()

pilarius

Těšil jsem se a celkový dojem je veskrze pozitivní - má to příběh, má to duši, byla i docela sranda. Hudba i herci fajn. Svému oblíbenému subžánru časové smyčky však neodpustím obří botu v logice v závěru a hromady nevyužitého humorového potenciálu, tam šlo ždímat ještě řádově víc. Ke zhlédnut rozhodně doporučuju, ale nepřehánějte to jako s Farallonem 5, tolikrát bych nikomu nepustil ani Star Wreck VI. :) ()

BOURQUE

„Filmovú“ časť príbehu neberte vážne. A hlavne to berte tak ako, „komédiu“. Potom vás to nesklame. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Critic

Jsem zvědav jestli se Asa Butterfield někdy vymaní ze svého typecastu. Každopádně tenhle snímek je za mě dost velké zklamání. FIlmy o cestování v čase zbožňuju, ale zde se nekoná žádný časoprostorový paradox, žádná složitější myšlenka, nic. 60% ()

TaNya_

Upřímně trochu uhozený námět a kdyby si odpustili ten happyend, tak jsem mnohem spokojenější. Takhle to spíš vyznívá jak nějaká teenagerovská sci-fi romantika. Po třech sériích Sex Education bylo příjemný vidět Asu ve filmu, jenže on tu měl dost podobný charakter :D. I tak to ale uteklo celkem rychle a pár komediálních situací zvládlo pobavit. ()

Galen

Je jen malo romantickych filmu, kde to mezi ustredni dvojici takto nefunguje. Ona vypada o deset let starsi a absolutne nic mezi nimi nejiskri... ()

BloomGeorge

Po dlouhé době jsem viděl romanťák ve své naturální podobě. Je to typický nonšalatní romantický humor s prvky Sci-Fi co neurazí a rozhodně ani nenadchne. Chvílemi mi to připadalo jako vyprávění mé babičky o historkách z mládí :-) Ale některé scény se opravdu povedly a nelze nad touto romantickou komedií lámat hůl. Rozhodně jsem u toho neusnul, ale taky jsem nepadal ze židle smíchy :-) Jelikož jsem ovšem občas romantickej idiot, tak se mi to i docela líbilo :-) Proto zlatá střední cesta na 50% . Pokud máte rádi Sci-Fi, tak nekoukejte. Pokud máte rádi komedie, tak nekoukejte, ale pokud se rádi občas kouknete na ujeté romanitické komedie, tak to rozhodně stojí za podívanou. ()

jjjerry

Bohužel zklamání. Asa Butterfield je skvělý herec, ale do téhle role se vůbec nehodil (vypadá jako dítě). Sophia Turner je úžasná, ale ahle dvojice k sobě vůbec nepatřila. Všechno je to takové nijaké. Určitě, když budu mít stroj času tak budu řešit co sem holce řekl špatnýho. Navíc to nemá logiku, často není žádná odpověd správná =) Andrew Bowler holkám a vztahům teda vůbec nerozumí, Sigmund Freud by ho asi slušně diagnostikoval. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

TadashiCZ

Neočekával jsem mnoho, takže mě to jen příjemně překvapilo. Šlo by to pokrátit, pomáhá tomu moje myšlenkové souznění s hlavní nerdem, ale celkově to funguje. A dávají mi smysl i časovo-dějové linie. Příjemná oddychovka, která má své chyby, ale určitě si ji někdy ještě pustím. ()

Tom10000

Velice originální film o lásce chytrého kluka k obyčejné dívce.Vskutku jsem nečekal, ž by mladí herci Asa Butterfield a Sophie turner mohli utvořit společně nějaký film, ale je vidět, že jejich společná tvorba je velice kvalitní. Je zde plno zvratů, originálních myšlenek o cestování časem - což je moje oblíbené téma- a i romantiky. Zkrátka film, který se mi velice líbil a u kterého musím zkritizovat pouze hodnocení, které je dle mého názoru nízké. Doporučuji! ()

Moonwalker

Příjemná jednohubka, s příjemným obsazením. Sice film se tváří originálně, ale jen věrně napodobuje filmy jaké tu už byly. Téma cestovaní časem mě ale nepřestává bavit, a proto se mi film docela i líbil. Jen kdyby to bylo o něco kratší tak bych se nezlobil. Ale na film nemůžu říci špatného slova protože se mi to líbilo. Pěkná oddechovka. ()

Beginek87

Jak by jim to clovek mohl vubec verit, kdyz si z nataceni Enders game odskoci hrat genialniho vysokoskolaka a vezme s sebou sveho nejlepsiho, stale zhuleneho 12 leteho kamarada? Byt tam herci, kteri vypadaji alespon na 18 let, asi bych jim to veril vic a asi bych taky nebyl rozhozenej z toho, ze pijou alkohol, hulej a ridej nakupni voziky. Komedie chvilkama ano, romantika chvilkama ano, posahany psychopaticky stalker chvilkama ne a jinak absolutne celou dobu. Na to uz se asi znovu nepodivam, ale uz jsem videl mnoho a mnoho horsich filmu, takze s cistym srdcem 50 % ()

m62

Pre mňa sklamanie. Dobrý nápad, ale dej plný dier a logických chýb. A Asu mám ako herca celkom rád, ale vďaka svojej  fyziognómii asi nikdy nebude vierohodný ako posadnutý zaľúbenec a usadený manžel. Pozitívom bola Sophie, ktorá by spravila pozerateľným asi aj hlásenie o vodných stavoch. ()