PPPíter v Afrike (TV seriál)

Dokumentární / Dobrodružný

Slovensko, 2018, 10 min

Peter Popluhár

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Pppeter je môj obľúbený YouTuber čiže tento seriál má veľmi potešil. Tak isto dobré spracovanie.(9.9.2018)

Zatiaľ som videl len jeden diel. No už teraz viem ,že to stojí za pozretie. Peter je extrémne sympatický a jeho štýl natáčania síce neazujme všetkých ,ale fanúšikov si nájde. Konečne nejaký projekt ,ktorý robí dobrú vizitku youtuberom. Peťo len pokračuj v tom ,čo robíš , si skvelý! 5* a pozriem si aj zbytok relácie.(1.9.2018)

Good quality content prišiel aj do telky a tak mám dôvod ju zapnúť aj ráno. Škoda, že je to také krátke, ale chápem, že zo zažiatku si to televízia nemôže dovoliť.(1.9.2018)

Prvý diel za mnou a už ŽIAĽ iba 9 pred nami. Peťov humor je známy každému, kto sleduje jeho YT profil PPPeter (alebo najnovšie PPPíter pre SVK/CZE fandov). Udržal si ho aj v tomto seriály, kde bolo asi ťažké presvedčiť STV aby neboli tak strohí ako vždy. Zjavne sa mu to podarilo. DIel bol zábavný,, informatívny ale hlavne nebol nudný ako kopec iných "cestovateľských seriálov".(1.9.2018)

V telke som zatial nevidela. Ale keďže poznám Peťovu youtubovu tvorbu naspamäť (vrátane Dana Dreva), nemôžem hodnotiť inak.(1.9.2018)

Musím pochváliť super spracovanie ktoré sa len tak na slovenských seriálov nevidia ,a tiež ppPitra ktorý tomu dodal šmrnc a dávku humoru /80%(24.9.2018)