Road Games

Jack (Andrew Simpson) a Véronique (Joséphine de la Baume) cestujú po Francúzsku. Jedného dňa im zastaví vodič, ktorý dvojici ponúkne odvoz, prespanie v jeho dome, i odvoz na ich vytúžené miesto. Pár ponuku príjme a stáva sa svedkom podivuhodného života staršieho manželského páru. Dozvedia sa, okrem iného, i o sériovom vrahovi, ktorý sa potuluje po neďalekých cestách a zabíja nevinných stopárov. Zdá sa, že noc v luxusnom sídle ich ochráni, lenže vrah je bližšie, než by sa mohlo zdať. (Marceloo)

pornogrind

Jack (Andrew Simpson) neúspěšně stopuje. Není divu. Okolo se potuluje sériový vrah. Zanedlouho narazí na Véronique (Joséphine de la Baume) a začnou stopovat spolu. Zastaví jim postarší muž a zaveze je k sobě domů(luxusní sídlo) kde už čeká jeho manželka. Nabídnou jim večeři a nocleh. Jak už to tak bývá né vše bude s tímhle manželským párem kterej jim nabídl večeři a nocleh v pořádku. Takže by se dalo říct, že nejde o nic originálního. I přesto mě to tak nějak bavilo. No rozhodně jsem se nenudil. Možná zamrzí absence nějakých krvavějších scén ale osobně jsem si od tohohle filmu nic nesliboval takže nakonec jsem celkem mile(pozitivně) překvapenej a klidně ty 3hvězdy dám. ()

George Stobbart

Pekne natočený, na oko mysteriózny a twistovitý „road suspense“ thrill, zasadený do očiam lahodiaceho prostredia. Vďaka tomu a účasti vždy skvelej Barbary Crampton sa to pozerá naozaj dobre. Napriek tomu, že to nie je ani moc napínavé, ani nejaké prekvapivé a človek si onedlho uvedomí, ako sa ten film snaží tváriť zaujímavejšie než v skutočnosti je. Nevadí. Osemdesiatkové, ale nepríliš podobné "Road Games" boli výrazne lepšie. ()

Dexter1

Stráviteľný thrillerík, ktorý síce prekuknete po polhoďke, no dá sa to vydržať vďaka krásnej Joséphine de la Baume. Tá v podstate zachraňuje celý film, lebo vyložene nesympatický hlavný hrdina toho veľa nespraví. Veľmi je citeľné, že potenciál je premrštený a dalo sa z toho vydolovať oveľa viac, no bohužiaľ... ()

kaylin

Snímek, který má celkem povedený náběh, kdy celou dobu tušíte, že tady není něco v pořádku. Jenže také snímek, který nikdy nedovede naplno využít svůj potenciál a u kterého už po půl hodině můžete mít pocit, že se topí sám v sobě. Vypadá to dobře, vypadá to drsně, ale nakonec si uvědomíte, že to tak jen vypadá. ()

tron

Toto som si pozrel omylom, pretože som si pôvodne myslel, že idem pozerať tento austrálsky triler z roku 1981 s Jamie Lee Curtis a nakoniec šlo „len“ o francúzsko-britský triler z roku 2015. Ale neľutoval som, nebolo to zlé. Hlavne úvodnú hodinu. Síce neoriginálne, ale natočené tak, že ste si neboli na istom, že o čo vlastne presne ide. Táto neistota sa podieľala na napätí, čo je OK. OK boli i sympatickí herci s dobre napísanými, ťažko odhadnuteľnými postavami. A našincovi príde určite fajn „povedomá“ výprava horúceho leta na francúzskom vidieku. A potom (zhruba od úteku z domu) to príde. Peklo. Naháňačka okolo stohu slamy je niečo, čo som si myslel, že vo vážnom filme nikdy v živote neuvidím, ale na samostatnú knižku by stačila i úžasne prehajdákaná puška, ktorá nie a nie byť patrične využitá voči adekvátnej situácii. Ako-tak ma v strašnom (nie strašidelnom) finále uchlácholila aspoň séria prekvapivých twistov. ()