Kouzelná Beruška a Černý kocour

(TV seriál)
  • Francie Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir (více)
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Akční / Fantasy / Romantický
Francie / Jižní Korea / Japonsko, (2015–2019), 25 h 40 min (Minutáž: 20 min)

Série(3) / Epizody(77)

Žáci základní školy Marinette a Adrien byli vybráni, aby zachránili Paříž! Jejich misí je lov zlých stvoření - akumů - která umí každého změnit na zloducha. Zachrání Paříž a stanou se superhrdiny. Z Marinette je Beruška a z Adriena Černý kocour. (Disney Channel)

Renie42

Náhodně jsem přišla na tento seriál. Ale zdá se mi v pohodě a vyhovuje mi, že má dvacet minut a tak naráz si můžu dát několik dílů za sebou. Hrdinové bojují proti padouchům v takovém dětském až pubertálním vydání. Jen mi nejde na rozum, jak může ona mít ráda jeho a v jeho přítomnosti se chovat jako naprostá pipka, když pak oba v převleku dokážou spolu bojovat, komunikovat a že se nepoznají, když ty převleky moc neschovávají jejich identitu. ()

AllShallFall odpad!

Další sračka pro děti. Roztomilá debilka, co se morfuje na evenžr Berušku a roztomilý kocourek mourek navlečený v sexy latexovém oblečku tvoří neporazitelné duo k popukání. Čelí strašlivému záporáku Lišajopičajovi, co je tajemnej jak hrad v Karpatech. Nemá nic jiného na práci, než ovládat svět a usilovat o beruščiny a mourkovi vymrdákoule. ()

Starletka

To je tak když se z nudy a zvědavosti podíváte na jeden díl a naráz máte za sebou všechny a netrpělivě čekáte na další. Bohužel nejen český název, ale především český dabing je strašný. Naštěstí na youtube jsou už skoro všechny epizody v originální francouzštině s anglickými titulky a to je fakt úplně jiné kafe. Jinak animace je pěkná a plynulá, děj překvapivě nerepetitivní, postavy sympatické, i mezi Ladybug/Marinette a Chat Noir/Adrienem to pěkně jiskří, takže o zábavu je postaráno. A myslím, že momentálně je věkový průměr diváků tak 20. :D 7,5/10 ()

Marius

Veľmi podarený a prekvapivo inteligentný mix anime a superhrdinských komiksov s typicky francúzskym éspritom. Moje dieťa to žerie a na rozdiel od stupidít typu My little pony má toto aj nejaký dej, vývoj postáv a záporáka čo nie je sprosté generické zlo, ako tomu obvykle v západných komiksoch býva. 7/10 ()

Figusek

Zcela průměrná záležitost, jenže je tu jedna věc, na kterou musím přihlížet! Již brzy, moje pětiletá holčička, pro tuhle kouzelnou Marinette dejchá! Má na sobě často její kostým, co chvíle o ní básní, zpívá si úvodní song, má beruščino kolo, omalovánky, samolepky, prostě denní život berušky v plným proudu u nás doma! Jsem rád, že se období Anny a Elsy lehce vytrácí z našich životů, ovšem nevím nevím, jak dlouho ustojím éru kouzelné berušky a černýho kocoura. Nicméně z pohledu dojatýho otce to docenit musím. 70% ()