Reklama

Reklama

Série(5) / Epizody(129)

Obsahy(1)

Žáci základní školy Marinette a Adrien byli vybráni, aby zachránili Paříž! Jejich misí je lov zlých stvoření - akumů - která umí každého změnit na zloducha. Zachrání Paříž a stanou se superhrdiny. Z Marinette je Beruška a z Adriena Černý kocour. (Disney Channel)

Recenze (27)

Figu 

všechny recenze uživatele

Zcela průměrná záležitost, jenže je tu jedna věc, na kterou musím přihlížet! Již brzy, moje pětiletá holčička, pro tuhle kouzelnou Marinette dejchá! Má na sobě často její kostým, co chvíle o ní básní, zpívá si úvodní song, má beruščino kolo, omalovánky, samolepky, prostě denní život berušky v plným proudu u nás doma! Jsem rád, že se období Anny a Elsy lehce vytrácí z našich životů, ovšem nevím nevím, jak dlouho ustojím éru kouzelné berušky a černýho kocoura. Nicméně z pohledu dojatýho otce to docenit musím. 70% ()

Renie42 

všechny recenze uživatele

Náhodně jsem přišla na tento seriál. Ale zdá se mi v pohodě a vyhovuje mi, že má dvacet minut a tak naráz si můžu dát několik dílů za sebou. Hrdinové bojují proti padouchům v takovém dětském až pubertálním vydání. Jen mi nejde na rozum, jak může ona mít ráda jeho a v jeho přítomnosti se chovat jako naprostá pipka, když pak oba v převleku dokážou spolu bojovat, komunikovat a že se nepoznají, když ty převleky moc neschovávají jejich identitu. ()

Reklama

JesterKruger odpad!

všechny recenze uživatele

Já nevím proč, ale pokaždé co tenhle seriál spatřím v TV, tak mám pocit, že je tohle špatný pokus o porno. Všechny díly do jednoho jsou jedna velká zbraň na odrovnání vašeho mozku. Po téhle zbrani vám v hlavě nezbyde ani jedna mozková buňka. Já chápu, že když jste hrdina, tak mít uplý oblek je super. Je v tom lepší pohyb. Ale tady mi ty jejich kostýmy natolik bijou do očí, že mám pocit, jako by ty kostýmy byli z nějákého Latex porna. Všechny díly jsou nudné a ubohé. Tenhle seriál by se mi nelíbil ani jako malému dítěti. ()

AllShallFall odpad!

všechny recenze uživatele

Další sračka pro děti. Roztomilá debilka, co se morfuje na evenžr Berušku a roztomilý kocourek mourek navlečený v sexy latexovém oblečku tvoří neporazitelné duo k popukání. Čelí strašlivému záporáku Lišajopičajovi, co je tajemnej jak hrad v Karpatech. Nemá nic jiného na práci, než ovládat svět a usilovat o beruščiny a mourkovi vymrdákoule. ()

Starletka 

všechny recenze uživatele

To je tak když se z nudy a zvědavosti podíváte na jeden díl a naráz máte za sebou všechny a netrpělivě čekáte na další. Bohužel nejen český název, ale především český dabing je strašný. Naštěstí na youtube jsou už skoro všechny epizody v originální francouzštině s anglickými titulky a to je fakt úplně jiné kafe. Jinak animace je pěkná a plynulá, děj překvapivě nerepetitivní, postavy sympatické, i mezi Ladybug/Marinette a Chat Noir/Adrienem to pěkně jiskří, takže o zábavu je postaráno. A myslím, že momentálně je věkový průměr diváků tak 20. :D 7,5/10 ()

Galerie (202)

Zajímavosti (7)

  • V čase 7:48 můžeme v Alyině videu z Berublogu vidět na pozadí referenci na britský seriál Pán času (od r. 2005) v podobě dveří od TARDIS, ve které Doktor (hlavní protagonista) cestuje. Dveře pak můžeme vidět ještě v několika dalších epizodách. (HERGImanCZ)
  • Dne 18. května 2020 bylo ve Francii odvysíláno 2minutové speciální video vytvořené společnostmi ZAG a ON Kids & Family za účasti Paříže a UNICEF France jako součást prevence pandemické infekce covid-19. (mnaucz)
  • Čtvrtá série měla mít původně pomalejší tempo pokud jde o posun děje, důvodem rychlejšího posunu byly propady ve sledovanosti hned ve 2. epizodě. Některé epizody se proto přepsaly a jiné byly posunuty. Třeba 3. epizoda měla být původně až 10. epizodou. (mnaucz)

Reklama

Reklama