Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál)

• Francie

Thomas Astruc

Jeremy Zag

Gilbert Lévy

Aton Soumache, Jeremy Zag

Překvapivě skvělý seriál, víte když slyšíte tenhle český název tak čekáte nějakou pohádku, ale výsledkem je zábavný seriál s dobrou akcí a dobrým dějem. Hned jak si pustíte jeden díl, tak si pustíte všechny co vyšli a netrpělivě čekáte na další. Jedinou nevýhodou je opakovatelnost, víte když pořád říkají ty samé věci tak to trochu vadí.(14.3.2016)

Je vidět že se tu snaží autoři o originalitu, ale bohužel zároveň asi nevidí že je to dost repetitivní. Animace pěkná, taková jak autoři říkají: "Japonská+Anglická", ale někdy se ta kombinace k té CGI prostě nehodí. Příběh, v 1. sérii zatím není nikterak zajímavý kromě posledního (a zároveň prvního) dílu. Milůstná zápletka mezi Adrienem a Marinnete (Kouzelnou Beruškou A Černým Kocourem) je taky hodně zajímavá, pár záporáků je tam celkem originálních např: Lady Wifi, nebo Pan Holub. A taky ti "Akumové" Jsou dost originální stvoření ačkoliv o nich zatím víme prd, konec konců podle informací jich má být celkem 6. A k té repetitivnosti, jak už tady někdo psal konec a zápletky jsou téměř stejné, některé jsou nápadité více, některé méně. Objevuje se zde i klišé například typu: "Ach, nemám o tebe zájem Kocoure, miluji Adriena, člověka, který vypadá stejně jako ty, ale nemůže být ty", i přes to se těším na 2. sérii která má podle všech informací jít více "do hloubky" Tak uvidíme. Rozhodoval jsem se mezi 3-4 hvězdičkami ale nakonec tomu dám doopravdy 4, je to jeden z nejlepších animáků (dětských pořadů) co jsem za poslední léta viděl.(16.5.2017)

Všechny díly jsou na jedno brdo vždy se najde někdo kdo je zoufalý nebo naštvaný přemění se na padoucha a oni proti němu bojují někteří jsou zajímaví (Faraon,Ta rosnička s tím deštníkem) někteří vůbec (Lady Wifi,Pan Holub). Navíc většina scén se stále opakuje. Jinak je seriál v pohodě z těch superhrdinských je to ten z lepších co vznikl. Jen mě baví to, že nemůžou přijít na to kdo jsou ve skutečnosti, když je to okaté až to bolí i po přeměně vypadají totiž stejně jak v civilu jen on je v černém a ona v červeném.(3.4.2016)

Pro decka super a popravde ja se bavim taky, kdyz s nima na to koukam. Doufam, ze bude dalsi serie. Jinak jak tu nekomu vadi, ze je trapny, ze se nepoznaj v civilu ... to je jako plivnuti na Supermana... Dabing je taky ok, zapletky sice skoro stejny, ale hlasky a scenky ne. Btw na imdb hodnoceni 8,7 taky o necem vypovida.(19.1.2017)

Hele je mi úplně putna, co kdo říká a jak moc tohle dílko pomlouvá. Mě na tom sere jen malý počet dílů. Jinak povedený séroš, rozhodně lepší než ta nesmyslná spousta Pokemonů, Digimonů a dalších jiných stupidních monů, kde nejen že to celý nemá žádný příběh, ale taky to postrádá logiku a člověk si při tom říká, proč to vůbec někdo vytvořil, když je to totální nesmyslná pí*ovina. Tohle má příběh, zápletky sice laciné....ale vždyť je to kurňa pro děti!!! A co je lepšího, než ne-příliš násilnická pohádka, kde dobro vždy zvítězí nad zlem? Když už jsou z módy pohádky, na které jsem se jako malá dívala já, tak tohle je prostě dokonalá moderní náhrada. Takže pindejte si co chcete, moje děti to žerou a já ostatně taky :)(27.11.2016)