Kouzelná Beruška a Černý kocour

(seriál)
  • Francie Miraculous, les aventures de Ladybug et Chat Noir (více)

Série(5) / Epizody(129)

Žáci základní školy Marinette a Adrien byli vybráni, aby zachránili Paříž! Jejich misí je lov zlých stvoření - akumů - která umí každého změnit na zloducha. Zachrání Paříž a stanou se superhrdiny. Z Marinette je Beruška a z Adriena Černý kocour. (Disney Channel)

Starletka

To je tak když se z nudy a zvědavosti podíváte na jeden díl a naráz máte za sebou všechny a netrpělivě čekáte na další. Bohužel nejen český název, ale především český dabing je strašný. Naštěstí na youtube jsou už skoro všechny epizody v originální francouzštině s anglickými titulky a to je fakt úplně jiné kafe. Jinak animace je pěkná a plynulá, děj překvapivě nerepetitivní, postavy sympatické, i mezi Ladybug/Marinette a Chat Noir/Adrienem to pěkně jiskří, takže o zábavu je postaráno. A myslím, že momentálně je věkový průměr diváků tak 20. :D 7,5/10 ()

Renie42

Náhodně jsem přišla na tento seriál. Ale zdá se mi v pohodě a vyhovuje mi, že má dvacet minut a tak naráz si můžu dát několik dílů za sebou. Hrdinové bojují proti padouchům v takovém dětském až pubertálním vydání. Jen mi nejde na rozum, jak může ona mít ráda jeho a v jeho přítomnosti se chovat jako naprostá pipka, když pak oba v převleku dokážou spolu bojovat, komunikovat a že se nepoznají, když ty převleky moc neschovávají jejich identitu. ()

Marius

Veľmi podarený a prekvapivo inteligentný mix anime a superhrdinských komiksov s typicky francúzskym éspritom. Moje dieťa to žerie a na rozdiel od stupidít typu My little pony má toto aj nejaký dej, vývoj postáv a záporáka čo nie je sprosté generické zlo, ako tomu obvykle v západných komiksoch býva.8/10 ()

Víteček

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako jo, není to špatné, ale je to pořád na jedno brdo a někdy je to až příliš pozitivní a ne vždy shledávám ponaučení dílu jako trefné. Ale je tam asi nejzajímavější milostný "čtyřúhelník" ze všech seriálů. Graficky je to fajn, ne úžasné, ne ošklivé a docela dobře se to pohybuje. Na anglickém dabingu z většiny neshledávám chyby. 60 %. ()

JesterKruger odpad!

Já nevím proč, ale pokaždé co tenhle seriál spatřím v TV, tak mám pocit, že je tohle špatný pokus o porno. Všechny díly do jednoho jsou jedna velká zbraň na odrovnání vašeho mozku. Po téhle zbrani vám v hlavě nezbyde ani jedna mozková buňka. Já chápu, že když jste hrdina, tak mít uplý oblek je super. Je v tom lepší pohyb. Ale tady mi ty jejich kostýmy natolik bijou do očí, že mám pocit, jako by ty kostýmy byli z nějákého Latex porna. Všechny díly jsou nudné a ubohé. Tenhle seriál by se mi nelíbil ani jako malému dítěti. ()

• Byť je seriál francouzský, většina epizod má celosvětovou premiéru na brazilské stanici Gloob. (mnaucz)
  • Čtvrtá série měla mít původně pomalejší tempo pokud jde o posun děje, důvodem rychlejšího posunu byly propady ve sledovanosti hned ve 2. epizodě. Některé epizody se proto přepsaly a jiné byly posunuty. Třeba 3. epizoda měla být původně až 10. epizodou. (mnaucz)
  • V roce 2023 se podle dostupných dat jednalo o vůbec nejčastěji umísťovaný pořad do programu českého Disney Channel, ačkoliv pořad není ryze od Disneyho. Byl odvysílán více než 12 000x. (Vitox)