Reklama

Reklama

Recenze (2)

Hawkey15 

všechny recenze uživatele

První díl, který se povedl od začátku do konce. Reálně bych to viděl na 3, ale vzhledem k tomu, že jsem ztrácel naději v streamové seriály, tak dávám 4. Jsem rád, že naděje zase svitla. ()

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako jedničkářovi se mi blbě vybírá výpalný... :) Některý fóry jsou fakt vydařený, celkově mě ale z té atmošky spíš jaksi mrazí, než že by mě to rozehřálo, kterejžto pocit jsem míval z Autobazaru Monte Karlo nebo Kanceláře Blaník. Ale takhle by to asi mělo fungovat, takhle vnímám svět šouklí jako celek. Krapet se ho štítím a tenhle seroš to má holt v sobě. Dnes to na webu visí čtvrtej den a má to lehce přes 200 tisíc zhlédnutí. První díl atakoval půl miliónu. Z toho usuzuju, že to lidem obecně moc nevyhovuje. Já osobně jsem ale za tuhle věc rád, vyčistím si u toho hlavu. Lámu si ji jen s tím, kde na tom ten Petr Kolečko byl..? Podezírám ho z toho, že se kdysi pár měsíců vydával za Holanďana. Pokud teda rovnou nečaroval s dépéháčkem skrze houpačky.... :) ()

Reklama

Zajímavosti (1)

  • Jindra (Oldřich Navrátil) v čase 7:50, když kouřil cigaretu, hýbal prsty. To však není možné, když má amputovanou ruku. (TheSlezy)

Reklama

Reklama