Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět

Ľadová sezóna 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Indie, 2018, 90 min

• mkubalikova

Hnusný, otravný animák, který nebavil ani hodně malé děti, a po hodině jsme odešli. Kdybych ty peníze za kino vyhodila z okna, tak udělám líp. Teď by mě totiž nebolela hlava. 🐻 20%(18.1.2019)

• Harapes

A hned zkraje roku tu mám hlavního adepta na nejnudnější,nejstrašnější,ohavný animák roku 2019....Lidé odcházeli z kina.(19.1.2019)

• vrch07256732

Fakt hovadina bez zmysluplného príbehu. Vlastne 2 príbehov - v oboch totiž dejová línia ako aj hlavná zápletka pritiahnutá totálne za vlasy, akože sadnem na WC a niečo pri Tom zbúcham. Grafika tiež nič moc, ale asi chceli nadviazať na jedničku, neviem. Tu a tam je nejaká fajn scénka či narážka, ale to 90 min stopáž nevytrhne z biedy. Oproti tiež nie najvydarenejšej jedničke dosť prepad. Upozorňujem že pri sledované oboch filmov som beznádejne zaspal.(5.8.2019)

• oveckaoa

První díl nebyl nic světoborného, ale mělo to světlé pasáže (dal jsem 2 hvězdy). Stál 18 milionů a vydělal 25 což asi stačilo na to, aby někoho napadlo, že by z toho mohl vytáhnout více prachů a natočil další 2 díly (třetí nás čeká na jaře 2020) . První díl zachraňovali lumíci a písně nový režisér a střihač prvního dílu si to, ale neuvědomily a písně tam nedaly žádné a lumíky tam napraly tak zhruba do 10 minut z 90. Přičemž zde nemají ani jednu vtipnou scénu jsou do počtu ani ten hokej nehrály. Humor 0 příběh 20 vtipné postavy 0 písně 0.Chtěl jsem dat 1 hvězdu, ale přijde mě to nefér vůči filmu Psí Veličenstvo, kterému jsem ji dal minulý týden a proti tomuhle byl lepší. Zatím nejhorší animák v roce 2019 a nejspíše i předběžný vítěz v nominaci nejhorší animák co šel v roce 2019 do kin. Kdyby měly tvůrci soudnost a daly to rovnou na dvd (jako například tvůrci Lovecké Sezóny) tak by se to dalo pochopit, ale takhle ne.(15.7.2019)

• silentname

"Norm Of The North: Keys To The Kingdom" v podstate absolútne nič oproti svojmu predchodcovi nezlepšuje. Absolútne nič. Dokonca v niektorých veciach by som povedal, že ide ešte o niečo nižšie. Už tu nemáme ani jeden konzistentný príbeh. Tentokrát budeme mať 2 príbehy, ktoré sú spracované totálne polovičato. Najprv Norm ide do New Yorku si prevziať kľúč od mesta, ktorý mu ukradne niekto v kostýme Norma, aby mohol ním otvoriť všetky trezory v New Yorku a byť bohatý. A kto to asi tak môže byť? Nebudem spoilovať ak to chcete vidieť, no pravda je taká, že prvá myšlienka, ktorá vás napadne bude správna. Druhý príbeh sa sústredí na Normov návrat do Arktídy, kde zlá spoločnosť berie ľadovec z Arktídy, aby robili svoju najlepšiu a najčistejšiu vodu na svete. Spoločnosť s názvom Far North z Tuknikistanu. Alebo tak nejako. A ako pôjdeme na to? Hokejom. Okey, animácie sú stále otrasné, dialógy sú príšerné, príbehové linky nemajú žiadnu originalitu a charizmu a pointe by porozumela aj moja papuča. Žiadny skutočný nápad. A potom ten humor vôbec nefunguje. Toto sú filmy, ktoré skutočne animovaným filmom ubližujú. Lebo ich zakopávajú do sveta, kde je to tvorba len pre malé deti. A pravda je taká, že aj tie si zasluhujú niečo lepšie než je toto. Vyzerá to hrozne, znie to hrozne, je to plytké, staré a ničím nezaujímavé. Odpad. Hodnotenie: F(20.6.2019)