Zprávy, jaké jste ještě neviděli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova. Ze světa. Ze sportu. A taky z počasí. Možná bude i blbec na konec. (MALL.TV)

knihovna odpad!

Je to opravdu trapné. Jen mě tak napadlo, že kdyby se Staněk zkřížil s tím jelitem, co uvádí Kokoty na neděli, mohl by vzniknout nový živočišný druh, proti nemuž by byl Blboun nejaný velmi inteligentní zvíře. ()

TT1905

Tady je to celkem jednoduché. Pan Staněk patří mezi komiky/komentátory, které člověk buď miluje, nebo nesnáší. Nic moc mezi není. Jeho humor mi naprosto sedí, jeho názory většinou také, takže za mě 5/5 ()

drunkman

Ludek Stanek, ktery si postavil karieru na image "maleho, tlusteho a vecene nasraneho typka" tady jakoze sarkasticky dela zpravy. Jenze k tomu zvetsiny vyuziva memecka z internetu, ne vzdy tak uplne svuj vtip. Divat se na to kazdy den? Nope. LS na Mall.tv funguje i v pozici nejakeho sefa dramaturgie ci ceho, zkratka, ma velky vliv na to, co se tam objevi. Nevim, jestli jste tam neco v posledni dobe sledovali, ale teda .. Marna lasky snaha ()

Pjenkys odpad!

Nejen že to vůbec není vtipné, ale zároveň se vtipy staví na věcech, které nedávají žádný smysl. Takže dělat si z někoho srandu, když nechápu o co jde, je tak nějak ještě horší, než když jen neumím udělat vtipný vtip. Viděl jsem 3 díly, ani jednou mi necukly koutky. Za mě odpad. ()

UnCool

Satira jak řemen, čím dál tím ostřejší a velmi trefná. Super! Hlavně ať Luďkovi vydrží elán co nejdéle. :) ()

mp5991

Dobře, není to úplně top, ale na to, že to vychází téměř denně, to má dost slušnou úroveň a navíc o jiném českém satirickém pořadu, který by byl reálně aspoň občas vtipný, momentálně nevím. Paradoxně bych ale řekl, že Luděk Staněk je mezi účinkujícími nejslabším článkem nebo možná jen na člověka nepůsobí tak dobře jak ho vidí pořád. Líbí se mi, že teď přes léto přišli se střídáním moderátorů, rozhodně by stálo za úvahu to zachovat. ()